image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+26 Meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
image-15
image-16
image-17
image-18
image-19
image-20
image-21
image-22
image-23
image-24
image-25
image-26
image-27
image-28
image-29
image-30
1/31
anaisA

anais

Betrouwbare dierenoppas voor honden, katten, konijnen, meer

Antwerpen

Pawshake oppas sinds januari 2026
<1 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
Laatst actief1 dag geleden
Antwoordt meestalbinnen ongeveer 6 uur
Laatst gecontacteerd5 dagen geleden
Laatst gereserveerdongeveer 1 maand geleden

Over anais

Mijn naam is Anaïs Ceulemans, ik ben 24 jaar en een echte dierenliefhebber in hart en nieren. Van jongs af aan ben ik omringd door dieren en dat is vandaag nog steeds zo. Zelf zorg ik met veel liefde voor twee konijntjes, een majestueuze Maine Coon kat, vijf kippen en zelfs een kalkoen. Alsof dat nog niet genoeg is, ben ik momenteel ook bezig met de aankoop van een Sphynx kat. Dieren maken simpelweg een onmisbaar deel uit van mijn leven.

Ik doe niets liever dan bezig zijn met dieren: hen verzorgen, aandacht geven, observeren en bijleren. Ik zoek constant informatie op over dieren en hun gedrag, zodat ik hen de beste zorg kan geven. Daarnaast heb ik ook veel ervaring met het oppassen op dieren bij mijn neef. Daar zorg ik regelmatig voor drie Stafford-honden, een Mechelaar-Stafford mix, een schattige Pomeriaan, drie dwerggeiten, twee dwergvarkentjes, een schildpad en vier konijntjes. Die variatie heeft me geleerd om met verschillende diersoorten en karakters om te gaan.

Omdat ik momenteel nog studente ben, is het fijn om een extra centje bij te verdienen met iets wat ik écht graag doe. Als dierenoppas combineer ik verantwoordelijkheid, ervaring en passie. Ik ben bereid om te blijven slapen indien nodig, en in sommige gevallen kunnen dieren ook bij mij verblijven, afhankelijk van hoe ze omgaan met mijn eigen diertjes. Bij mij zijn jouw dieren in liefdevolle, zorgzame en betrouwbare handen.💛😸🐶🐰

anais biedt ...

Bij anais thuis

Logeren

Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 25 /nacht, € 8 /Extra huisdier
anais kan maximaal 10 km reizen van Antwerpen.

Dagopvang hond

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 15 /dag, € 5 /Extra huisdier
anais kan maximaal 10 km reizen van Antwerpen.

Bij jou thuis

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 12 /wandeling, € 5 /Extra huisdier

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dag

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 16 /dag

Huisoppas

De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 30 /nacht

En verder ...

Ophalen & terugbrengen

anais kan accepteren

Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van anais

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte

Meer over anais

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Reserveer via Pawshake en profiteer van de Pawshake Garantie, onze Klantendienst, veilige online betaling, dagelijkse updates over je huisdier en meer leuks! Lees meer
Logerenvanaf € 25 /nacht, € 8 /Extra huisdier
Geen datums gekozenContacteer

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie