image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+17 Meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
image-15
image-16
image-17
image-18
image-19
image-20
image-21
1/22
MélanieM

Mélanie

Mels Dogplace !

Willebroek

Pawshake oppas sinds september 2025
5-10 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
60 keer opgeslagen
Laatst actief16 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen ongeveer 20 uur
Laatst gecontacteerdongeveer 1 maand geleden
Laatst gereserveerd-

Over Mélanie

Beste hondenbaasjes, Werkt u lange dagen ? Hebt u niet altijd zin/tijd om uw hond uit te laten?Vind u het belangrijk dat uw hond de nodige beweging heeft ook al bent u druk bezet ? Heeft u tijdsgebrek ? Bent u tijdelijk beperkt ? Het is heel belangrijk voor de gezondheid van uw hond dat hij dagelijks de nodige beweging krijgt.

Hallo , Ik ben Melanie (29jaar) en ben sinds 2 jaar hondensitter. Ik vang honden op in een huiselijke omgeving. We proberen de honden zoveel mogelijk te betrekken in ons dagelijkse leven. Ik hou van wandelen, in de natuur te vertoeven en actief met ze bezig te zijn. Ik woon in een groene/bosrijke omgeving . En heb een afgesloten tuin. De honden slapen in de living.

Eerst en vooral kom ik eens langs bij u thuis ( of bij mij thuis) voor een kennismakingsgesprek, zo leer ik uw trouwe viervoeter en uzelf als baasje kennen. Daarna bespreken we de wandelafspraken ( hoelang,prijs, specifieke noden, bepaalde verwachtingen etc.) zodat u uw viervoeter met een gerust hart bij ons op logement kan laten. Ik ben een echte hondenliefhebber en heb al enkele jaren ervaring. Met uw hond gaan wandelen is voor mij een plezier. Van lange wandelingen tot hondenwei tot mentale spelletjes en zwemmen

.... Aarzelt u nog, hebt u nog vragen dan kan u mij steeds vrijblijvend contacteren. Activiteiten afhankelijk van leeftijd/ras van uw hond: wandelen lopen hondenwei zwemmen denkspelletjes Ik heb reeds ervaring met volgende rassen: bordercollie , Viszla, labrador, adoptiehonden, Australische herder, beagle , husky’s ,dalmadoodle, adoptiehonden en kruisingen . Momenteel volg ik een opleiding tot hondentrainer bij Kyno-coach academie ! Je kunt voor geld een hele mooie hond kopen, maar niet het kwispelen van zijn staart ! ~josh Bilings~

Vriendelijke groetjes,

Melanie

Mélanie biedt ...

Bij Mélanie thuis

Logeren

Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 25 /nacht, € 15 /Extra huisdier
Mélanie kan maximaal 20 km reizen van Willebroek.

Dagopvang hond

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 25 /dag, € 15 /Extra huisdier

Bij jou thuis

Mélanie biedt op dit moment geen diensten bij jou thuis aan.

En verder ...

Ophalen & terugbrengen

Mélanie kan accepteren

Leeftijden hond1-8 jaar
Hond groottes8-45 kg

Annuleringsbeleid

Flexibel Annuleringsbeleid
Je krijgt het volledige bedrag terug als je een dag voor de boeking voor 12:00 uur annuleert.

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van Mélanie

file.name

De woning

Huis
Grote buitenruimte

Wat anderen zeggen over Mélanie

Algemene beoordeling

5

Meer over Mélanie

Ik spreek ...

Engels
Frans
Nederlands

Ik heb ervaring ...

5-10 jaar ervaring
... met adoptiedieren
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Reserveer via Pawshake en profiteer van de Pawshake Garantie, onze Klantendienst, veilige online betaling, dagelijkse updates over je huisdier en meer leuks! Lees meer
Logerenvanaf € 25 /nacht, € 15 /Extra huisdier
Geen datums gekozenContacteer

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie