Mijn naam is Evelyne. Ik ben sinds 9 jaar een chihuahua-mom 😍. Ik zorg dus al lange tijd voor mijn eigen hondje en heb in die jaren heel wat ervaring opgebouwd. Ook mijn ouders en mijn zus hebben hondjes, waar ik af en toe voor zorg. Kortom, ik hou van hondjes.
Omdat ik zelf een hondje heb, kan ik makkelijk de zorg voor een tweede en eventueel een derde hondje erbij nemen. Wandelen, eten, drinken en af en toe een snoepje geven en vooral samen thuis zijn om te knuffelen of wat te spelen, doe ik allemaal dagelijks met mijn eigen hondje. Ik zou dit ook met veel liefde met jouw viervoeter doen.
Mijn huis is voorzien is van alles wat een hondenhart begeert. De hondjes mogen thuis lekker op de zetel liggen en mogen overal in huis rondlopen. Daarenboven heb ik een hele kamer ingericht voor hen met mandjes, speeltjes, plasmatjes en snoepjes. Indien nodig heb ik ook een bench. Eigen speeltjes en mandjes zijn uiteraard ook altijd welkom.
Breng zeker ook de voeding en het medisch boekje van jouw hondje mee.
Indien nodig, kan ik naar jouw dierenarts gaan. Ik heb ook een zeer goede dierenarts voor mijn hondje, die makkelijk bereikbaar is en vlakbij zijn praktijk heeft. Verder is er ook een dierenkliniek vlakbij. Mocht het nodig zijn, kan ik gerust medicatie toedienen.
Ik heb tevens een tuin die volledig afgesloten is, zodat de hondjes er in alle veiligheid vrij kunnen rondlopen. Recht tegenover mijn huis is er een mooi park waar heel veel baasjes hun hondjes uitlaten. Iets verderop is er ook een losloopweide voor honden. Aan beweging dus geen gebrek. Ik kan jullie hondjes zoveel als nodig/gevraagd uitlaten. De duurtijd van de wandeling pas ik aan, aan jullie wensen en jouw hondje uiteraard.
Ik ben gedurende de weekends vrij om jouw hondje op te vangen. Door de week werk ik 3 dagen thuis. Ik kan mij ook zo organiseren dat ik de hele week thuis werk, mocht er opvang nodig zijn gedurende een hele week. Ik ben altijd thuis als ik een hondje op visite heb, behoudens voor bvb. het doen van kleine boodschap (max. 1 uur).
Bovendien is er altijd het gezelschap van mijn eigen hondje, Beau. Beau is een gecastreerd reutje, van 4,5 jaar en 2,5 kilo. Bijgevolg vang ik het liefst kleine hondjes op. Ik vraag ook dat alle hondjes gevaccineerd, ontvlooit en ontwormt zijn, voor de veiligheid van mijn hondje. Mijn hondje is ook volledig in orde, voor de veiligheid van uw hondje. Omdat ik zelf ook een hondje heb, vang ik telkens ma x. 2 hondjes op.
Jullie kunnen mij ook contacteren om een huisbezoek te doen bij jullie hondjes thuis. Voor elk bezoek trek een uur uit. Ik zorg dan dat je hondje alles heeft om er weer verder te kunnen. Ik verneem graag van jullie wat jouw hondje precies nodig heeft.
Ik hoop jullie en jullie viervoeters snel bij mij te mogen verwelkomen. Tot binnenkort.
Volledige teruggave bij annulering voor 12:00u 's middags 7 dagenvóórdat de boeking start, daarna 50% teruggave.
Geen teruggave als de boeking is geannuleerd op of na de startdatum van de boeking.
Let op: alle tijden zijn gebaseerd op de tijdzone van de oppas.
Dagopvang voor honden en Hondenuitlaatservice hebbben altijd een flexibel annuleringsbeleid:
Volledige teruggave bij annulering vóór 12:00 uur 's middags de dag vóór de reservering start, 50% teruggave daarna..
Geen teruggave wanneer de boeking wordt geannuleerd on op of na de startdatum van de boeking.
Eefje heeft een hart voor honden, dat merk je al meteen bij het ontvangst.
Het is altijd moeilijk je beste vriend ergens voor de eerste achter te laten, maar bij Eefje waren we meteen gerust.
Rasta kwam voldaan en gelukkig terug naar huis :)
Het 2de verblijf van mijn geliefde viervoeter verliep zeer bijzonder. We werden opnieuw zeer goed ontvangen. Eefje probeert de routines van thuis te respecteren. Ondanks dat ze plots heftig ziek werd, is ze voorbeeldig blijven zorgen voor Yoda alsof het jaar eigen hondje is.