












FFemke
Femke’s petcare with love
Leuven
Over Femke
Hallo, Ik ben Femke en ik heb een grote passie voor dieren. Ik werk als vrijwilliger in een ezelopvangventrum en in mijn vrije tijd zorg ik graag voor andere dieren. Thuis hadden we altijd wel verschillende soorten dieren en momenteel woon ik samen met twee schatjes van katjes, Thor en Mia, die nu 8 jaar oud zijn.
Ik ben recent verhuist naar Kessel-Lo, omgeving hal5. Ik beschik over een wagen en kan me dus ook verder verplaatsen. Daarvoor vraag ik wel een te bespreken vergoeding naargelang de afstand.
Door het hebben van een kater met gezondheidsproblemen en mijn interesse in dieren heb ik me goed ingelezen en ook de zorgen zoals orale of intraveneuze medicatie toedienen, toezien op wat er gegeten wordt en hoeveel, ontlasting beoordelen, vachtverzorging, ziektes of koorts herkennen etc..
Wat kan ik jullie aanbieden?
- Huisbezoeken
Jullie dieren kunnen tijdens jullie vakantie of afwezigheid in hun bekende thuisomgeving blijven. Vooral voor katten zijn hotels vaak erg stressvol en ze gedijen tijdens een vakantie veel beter in hun vertrouwde omgeving. Ik kom 1 of 2 keer per dag op huisbezoek om jullie dieren te voorzien van eten en vers water, de kattenbakken proper te maken en voorzie ook altijd tijd om te spelen en te knuffelen met jullie dieren. Daarnaast kan ik ook enkele kleine taakjes op mij nemen, zoals de planten water geven, de brievenbus lichten of vogels en vissen voederen. Dagelijks stuur ik een verslagje met foto's of filmpjes van jullie viervoeter, zo blijven jullie ook op de hoogte van het doen en laten van de dieren en kunnen jullie zorgeloos genieten van de reis. Ik heb aandacht voor de noden en behoeften van elk individueel dier.
De kennismaking met de dieren vind ik ook zeer belangrijk. Zo kan er belangrijke informatie uitgewisseld worden en kan ik met het karakter van de dieren kennismaken en eventuele medische info gedeeld worden, de gewoontes van de dieren leren kennen zodat ik daarop kan inspelen.
- Hondenuitlaatservice
Doordat ik klein woon is het niet mogelijk om zelf een hond te hebben. Ik wandel graag en heb in het verleden met plezier met verschillende honden gewandeld en mis vaak het fijne gezelschap tijdens mijn huidige wandelingen. Daarom biedt ik graag mijn diensten aan om uw hond uit te laten. Uiteraard is er altijd eerst een kennismakingsgesprek, om in te schatten of er een klik is met jouw hond.
Ondertussen heb ik reeds een drietal jaar ervaring met pawshake en doe ik het met veel plezier! Ook met dieren met een moeilijkere achtergrond heb ik goede ervaringen opgedaan. Ik ben een rustig en stipt persoon met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Uw lieverds zijn bij mij in goede handen!
U mag me steeds vrijblijvend contacteren en dan antwoord ik met veel plezier!
Veel groetjes! Femke
Femke biedt ...
Bij Femke thuis
Bij jou thuis
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 11,5 /wandeling, € 5,75 /Extra huisdierEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 11,5 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 22 /dagFemke kan accepteren
Annuleringsbeleid
Beschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|


