


























LLauren
Een veilige en warme plek voor jouw lieve hond
Mortsel
Over Lauren
Mijn naam is Lauren, 30 jaar en hondenliefhebster sinds de wieg. Als kind heb ik zelf nooit honden gehad, maar ik wist van zodra ik alleen ging wonen dat een hond mijn trouwe vriend zou worden.
Zo gezegd, zo gedaan. Sinds 2021 hebben we onze lieve hond Baloo in huis en oh wat kan ik niet meer zonder. Als dogmom geniet ik er van om zoveel mogelijk tijd met hem door te brengen. Dit gaat van wandelen, spelen, maar ook gewoon samen gezellig thuis zijn. Voor mij is een hond niet zomaar een huisdier, maar echt een deel van het gezin. Mijn man en ik maken ook wel eens graag een reis zonder hond. Voor ons is het dan heel belangrijk dat hij op een veilige en betrouwbare plek is, waar hij op zijn gemak kan vertroeven. Ik begrijp dus als geen ander hoe belangrijk het is om je hond in een veilige omgeving onder te brengen. Ik kan dan ook met mijn hand op mijn hart zeggen dat jouw lieve viervoeter bij mij in goede handen is. Geduld, zorgzaamheid en betrouwbaarheid zijn kenmerken die mij typeren als oppas.
In de familie en vriendenkring zijn er ook een aantal honden. Deze zijn steeds welkom bij ons en ik ben dan ook gewend om met andere honden om te gaan, of deze mee in huis te hebben.
Onze hond heeft al een bepaalde medische geschiedenis. Ik ga dan ook geen honden met extra zorg uit de weg en maak hier heel graag extra tijd voor. Pootjes die gecontroleerd moeten worden? Check! Dagelijkse medicatie die gegeven moet worden? Met veel plezier!
Jouw hond kan rekenen op 2 wandelingen per dag en een paar knuffels indien hij of zij dit fijn vindt.
Ik plan voor elke boeking steeds een ontmoetingsmoment in om te kijken of jouw hond en de mijne met mekaar overweg kunnen. Zo zijn ook jullie gerustgesteld.
Ik kijk er alvast naar uit om jou & jouw viervoeter te ontmoeten!
Lauren biedt ...
Bij Lauren thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 30 /nacht, € 20 /Extra huisdierDagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 20 /dag, € 20 /Extra huisdierBij jou thuis
Lauren kan accepteren
Annuleringsbeleid
Beschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|

