image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+8 meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
1/13
LoriL

Lori

🐾 Liefdevolle kattenoppas aan huis 🐾

Antwerpen

Pawshake oppas sinds augustus 2026
<1 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
1 keer opgeslagen
Laatst actiefongeveer 2 maanden geleden
Antwoordt meestal-

Over Lori

Ga je op vakantie of ben je een paar dagen weg? Dan komen mijn dochter en ik met heel veel plezier bij jouw kat(ten) langs! Wij zijn allebei echte kattenliefhebbers. Zelf hebben we momenteel onze derde gezinskat, een lieve rescue, en ik ben mijn hele leven al met katten opgegroeid. Zelfs op vakantie kunnen we het niet laten om straatkatjes wat extra liefde en aandacht te geven. Tijdens elk huisbezoek verdelen we de taken. Terwijl mijn dochter (13jr) gezellig met je kat speelt, knuffelt of gewoon gezelschap houdt (als je kat dat fijn vindt), zorg ik voor alle praktische zaken: 🐱 Vers eten en drinken geven 🧼 Kattenbak schoonmaken 💕 Extra aandacht, knuffels en speeltijd 📸 Leuke foto’s en een update sturen zodat je met een gerust hart kunt genieten van je vakantie. Je kan kiezen voor 1 of 2 huisbezoeken per dag, afhankelijk van de behoeften van jouw kat. Voor ons is het belangrijk dat jouw kat zich veilig en geliefd voelt in zijn of haar eigen vertrouwde omgeving. We behandelen elke kat alsof het onze eigen is, zodat jij zorgeloos van huis kunt zijn. We kijken ernaar uit om jouw pluizige vriend(in) te leren kennen! 🐾❤️

Lori biedt ...

Bij Lori thuis

Lori biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.

Bij jou thuis

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 15 /dag

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 25 /dag

Lori kan accepteren

KattenAlle soorten

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van Lori

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte

Meer over Lori

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
Google geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Eén huisbezoek per dagvanaf € 15 /dag
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie