




+4 meer









1/9
OOlivia
Hondenliefhebber uit Asse | Geduldige wandelingen & oppas
Asse
Pawshake oppas sinds augustus 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
2 keer opgeslagen
Laatst actief3 maanden geleden
Antwoordt meestal-
Over Olivia
Hallo! Ik ben Olivia, 21 jaar, en woon in het centrum van Asse. Van jongs af aan ben ik opgegroeid met honden, waaronder Italiaanse Brakken en Teckels. Daardoor heb ik veel ervaring met hun dagelijkse verzorging, wandelingen en het omgaan met verschillende karakters. Honden maken me oprecht gelukkig en ik haal veel voldoening uit tijd met hen door te brengen.
Hoewel we momenteel zelf geen hond meer hebben, mis ik dat enorm. Daarom zorg ik met veel plezier voor honden van anderen. Voor mij is elke hond uniek, dus ik neem graag de tijd om hem of haar eerst rustig te leren kennen. Zo kan ik mijn aanpak aanpassen aan het karakter, de leeftijd en de behoeften van jouw hond.
Je kan bij mij terecht voor wandelingen, huisbezoeken en oppas. Een wandeling duurt gemiddeld 30 tot 60 minuten, afhankelijk van wat jouw hond gewoon is. Tijdens de wandeling mag je hond op een veilige manier snuffelen, ontdekken, spelen en zijn energie kwijt kunnen. Bij oppas zorg ik ervoor dat je hond eten en drinken krijgt volgens jouw instructies, voldoende aandacht krijgt en zich op zijn gemak voelt. Ik stuur ook graag foto’s of een berichtje, zodat je altijd weet hoe het met je viervoeter gaat.
Ook in onverwachte situaties blijf ik rustig en neem ik meteen contact op met het baasje. Ik volg altijd de afspraken die we vooraf maken en zet de veiligheid en het welzijn van jouw hond op de eerste plaats. Heeft jouw hond extra geduld nodig, is hij wat angstig of al wat ouder? Dan houd ik daar graag rekening mee en geef ik hem of haar de tijd om zich comfortabel te voelen.
Ik ben flexibel beschikbaar en behandel elke hond met evenveel liefde, zorg en respect alsof het mijn eigen hond is. Mijn doel is dat jij met een gerust hart de deur uit kan, terwijl jouw hond geniet van een fijne, veilige en liefdevolle tijd.
Ik kijk er alvast naar uit om jou en je trouwe viervoeter te leren kennen! 🐶💛
Olivia biedt ...
Bij Olivia thuis
Olivia biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 25 /nachtOlivia kan maximaal 2 km reizen van Asse.
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dagOlivia kan maximaal 2 km reizen van Asse.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 16 /dagOlivia kan maximaal 2 km reizen van Asse.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdierOlivia kan maximaal 5 km reizen van Asse.
Olivia kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-18 kg
KattenAlle soorten
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Olivia
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Meer over Olivia
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie