









LLore
Oppas Voor Je Viervoeter
Heverlee
Over Lore
Hallo, mijn naam is Lore en ben 24 jaar. Ik studeerde voedings en dieetkunde aan de hoge school en agro- en biotechnologie optie dierenzorg. Ik heb als student veel vrije tijd en zocht al langer iets met de combinatie dieren en iets bij verdienen. Ik heb zelf een kat maar deze zie ik minder omdat ik op kot zit in Brussel. Ik heb ook gewerkt als vrijwilliger in het dierenasiel in Tienen.
Ik ga al van kleins af aan heel graag om met dieren. Wandelen in de natuur vind ik sowieso al geweldig maar met een viervoeter erbij is dit nog 10x leuker. Vroeger als ik ging logeren bij mijn oma ging ik altijd met de hond wandelen, eten geven etc. Thuis heb ik een kat rondlopen. Ik houd ervan als hij bij mij op schoot komt liggen. Vroeger had ik ook konijntjes. Ik ben een student dus heb genoeg vrije tijd om met alle plezier op je viervoeter te passen. Ik houd ervan om met dieren bezig te zijn en te verzorgen. Is dit sporadisch een keer of regelmatig, dat is helemaal oke.
Een avondje uit met vrienden, een trouwfeest, ziekenhuisopname,... Ik ben bereid om je hond of kat op te vangen, van eten en drinken te voorzien en eventueel uit te laten. Ik ben al van jongs af aan een super grote dierenvriend en zou graag helpen met de oppas van je viervoeter :)
Lore biedt ...
Bij Lore thuis
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 20 /nachtEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 20 /dagHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdierLore kan accepteren
Beschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
