




+3 meer








1/8
FFemke
Femke, lieve, enthousiaste en actieve oppas
Bierbeek
Pawshake oppas sinds september 2026
<1 jaar ervaring
Woont met ...
Kinderen jonger dan 10
Actief in de Pawshake Community
3 keer opgeslagen
Laatst actiefongeveer 5 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen 1 uur
Laatst gecontacteerdongeveer 6 uur geleden
Laatst gereserveerdongeveer 1 maand geleden
Over Femke
Ik ben als kind altijd opgegroeid met huisdieren (honden, katten, konijnen, hamsters). Daarnaast heb ik geen proffesionele ervaring met dieren, maar we een groot hart voor hen.
Ik kom met plezier voor alle dieren zorgen, maar heb vooral een hart voor honden. Lange wandelingen doe ik met plezier, alsook uitdagende spelletjes verzinnen. Ik ging met eigen honden naar de hondenschool, dus kan wel wat aan qua gedrag. Qua verzorging kan ik zeker ook de basis opnemen.
Een bezoek duurt een half uur. Voor een wandeling trek ik graag minstens een uur uit (langer kan zeker ook). Dagopvang bij mij thuis kan op vrijdag en in het weekend. Mijn thuis heeft een omheinde tuin van 8 are. Tijdens een dagopvang bij mij thuis doe ik 2 korte en 1 lange wandeling. Opvang op verplaatsing kan ook op vrijdag en tijdens het weekend. Wandelingen kunnen tijdens de week op woensdagvoormiddag, vrijdag de hele dag en elke avond. Tijdens het weekend kan het ook overdag.
Femke biedt ...
Bij Femke thuis
Dagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 15 /dag, € 7 /Extra huisdierBij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 25 /nachtFemke kan maximaal 10 km reizen van Bierbeek.
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dagFemke kan maximaal 10 km reizen van Bierbeek.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdierFemke kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes8+ kg
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Femke
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Wat anderen zeggen over Femke
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Femke
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 15 /dag, € 7 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie