




+5 meer










1/10
SSabine
Ik hou van dieren en wens graag jouw hond te verzorgen
Boortmeerbeek
Pawshake oppas sinds augustus 2026
<1 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
1 terugkerende gast
3 keer opgeslagen
Laatst actief6 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 3 uur
Laatst gecontacteerd7 dagen geleden
Laatst gereserveerd19 dagen geleden
Over Sabine
Hoi! Ik ben een enthousiaste en betrouwbare hondenoppas die graag tijd doorbrengt met honden. Ik zorg met veel liefde en aandacht voor jouw hond, zodat hij of zij zich veilig, comfortabel en goed verzorgd voelt. Wandelingen, spelen of gewoon gezellig gezelschap : ik pas me graag aan de behoeften van jouw hond aan!
Ik heb steeds honden gehad, grote en kleine, doch heb enige tijd geleden moeten afscheid nemen van mijn mooie Luna.
Ik zou graag honden willen opvangen tijdens de afwezigheid van zijn baasje en hen een mooie hondenvakantie willen bieden in een liefdevolle omgeving. Groot of kleine honden zijn welkom, maar graag sociaal. Ze mogen vrij in huis rondlopen (enkel benedenverdieping) en er is een ruime tuin waar ze kunnen spelen. Maar sowieso ga ik graag met je woef elke dag wandelen, want ikzelf ga ook graag wandelen en lopen.
Ik heb een kat, Bijouke, die sociaal is en goed met honden kan omgaan.
Momenteel ben ik nog aan het werk, maar neem de zorg als oppas enkel op tijdens weekends of eigen vakantieperiode.
Vanaf 2027 ga ik met pensioen en zal ik meer tijd hebben om jullie oogappels te mogen ontvangen.
Misschien is het goed om vooraf kort af te spreken en kennis te maken!
Tot weldra,
Sabine
Sabine biedt ...
Bij Sabine thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 25 /nacht, € 8 /Extra huisdierSabine kan maximaal 20 km reizen van Boortmeerbeek.
Dagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 18,5 /dag, € 12,5 /Extra huisdierBij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 25 /dagSabine kan maximaal 20 km reizen van Boortmeerbeek.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 35 /dagSabine kan maximaal 20 km reizen van Boortmeerbeek.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 20 /wandeling, € 10 /Extra huisdierEn verder ...
Ophalen & terugbrengen
Sabine kan accepteren
Leeftijden hondGeen puppy's <1 jaar
Hond groottes0-45 kg
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Sabine
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Wat anderen zeggen over Sabine
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Sabine
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 18,5 /dag, € 12,5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie
