




+6 meer











1/11
WWiebert
Rustige oppas voor elk dier
Brugge
Pawshake oppas sinds juni 2026
1-5 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
1 keer opgeslagen
Laatst actief1 dag geleden
Antwoordt meestalbinnen 7 uur
Laatst gecontacteerd1 dag geleden
Laatst gereserveerd2 maanden geleden
Over Wiebert
Ik ben Wiebert, 33 jaar en van kids af aan hebben wij veel dieren thuis gehad. Kippen, eenden, schapen, geiten maar uiteraard ook een familiehond. Vandaag de dag hebben mijn partner en ik een kat, Ellie, een mooie mix Britse korthaar/Ragdoll. Ik ben het dus gewoon om voor beestjes te zorgen en dit steeds met veel liefde te doen. Elk huisdier heeft zijn gewoontes en die pas ook toe wanneer mij dit gevraagd wordt. Ik heb ook ervaring met eventuele medicatie die moet gegeven worden. Ik werk in ploegen dus ik kan soms in de ochtend gaan, soms in de namiddag of soms op mijn vrije dag. Dit kan ik steeds met jullie communiceren wanneer jullie dit wensen. Ik heb al verschillende keren bij vrienden en familie hun huisdier weesten oppassen en dit is altijd positief verlopen. Ik wil graag oppasser worden omdat ik dit een mooi tijdsverdrijf vind waarbij je zowel baasjes kan helpen en hun huisdier in hun huiselijke sfeer kan laten verblijven zonder stress.
Groetjes, Wiebert
Wiebert biedt ...
Bij Wiebert thuis
Wiebert biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 25 /nachtWiebert kan maximaal 10 km reizen van Brugge.
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 18 /dagWiebert kan maximaal 10 km reizen van Brugge.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdierBeschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Wiebert
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Wat anderen zeggen over Wiebert
Algemene beoordeling
5
Communicatie
4
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Wiebert
Ik spreek ...
Engels
Frans
Nederlands
Duits
Spaans
Ik heb ervaring ...
1-5 jaar ervaring
... met adoptiedieren
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
Google geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie
