




+11 meer
















1/16
AArvin
Samen zorgen wij voor jouw hond alsof het de onze is!
Denderleeuw
Pawshake oppas sinds maart 2026
10-20 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
7 keer opgeslagen
Laatst actiefongeveer 7 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen 8 uur
Laatst gecontacteerd1 dag geleden
Laatst gereserveerd3 maanden geleden
Over Arvin
Hallo! Wij zijn Alison en Arvin 👫, twee enthousiaste hondenliefhebbers die niets leuker vinden dan tijd doorbrengen met viervoeters 🐾. Zelf hebben we een American Bully Pocket van 2 jaar 🐶, een echte lieverd die met iedereen goed overeenkomt. Dankzij hem hebben we dagelijks plezier en veel ervaring opgedaan in de omgang met honden. Voor onze kleine patat hadden we zelf ook nog andere honden.
Naast onze eigen hond passen we regelmatig op honden van vrienden en collega’s 🐕. Hierdoor hebben we geleerd om met verschillende rassen, leeftijden en karakters om te gaan. Ook hebben we ervaring met het toedienen van medicatie 💊 en het opvolgen van speciale voedings- of zorginstructies 🍖. We vinden het belangrijk dat elke hond zich veilig, ontspannen en geliefd voelt – of dat nu tijdens een stevige wandeling, een speelsessie 🎾 of een rustig knuffelmomentje ❤️.
Wanneer er een nieuwe hond bij ons komt, laten we de eerste kennismaking altijd rustig verlopen. We observeren hoe onze hond en de nieuwe hond op elkaar reageren en grijpen alleen in als dat nodig is, zodat iedereen zich veilig en comfortabel voelt.
Onze motivatie? Honden zijn voor ons familie 👨👩👧👦🐾. We begrijpen hoe waardevol het is om je maatje met een gerust hart achter te laten. Daarom bieden wij zorg met liefde, geduld en verantwoordelijkheid – zodat hond én baasje zich helemaal op hun gemak voelen. Wij kijken ernaar uit om jullie trouwe viervoeter te ontmoeten! 🐕✨
Arvin biedt ...
Bij Arvin thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 30 /nacht, € 15 /Extra huisdierArvin kan maximaal 20 km reizen van Denderleeuw.
Bij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 15 /dagHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdierEn verder ...
Ophalen & terugbrengen
Arvin kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes8+ kg
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Arvin
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over Arvin
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Arvin
Ik spreek ...
Engels
Frans
Nederlands
Ik heb ervaring ...
10-20 jaar ervaring
... met adoptiedieren
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie
