image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+5 meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
1/10
SarahS

Sarah

betrouwbare hondenoppas met een hart voor viervoeterpoot

Dendermonde

Pawshake oppas sinds oktober 2026
5-10 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
1 keer opgeslagen
Laatst actief22 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 23 uur
Laatst gecontacteerdongeveer 7 uur geleden
Laatst gereserveerd-

Over Sarah

Ik ben Sarah, 28 jaar en een echte dierenliefhebber. Zelf heb ik thuis twee lieve honden, Akila en Skye, die een groot deel van mijn hart hebben veroverd. 🐶❤️ Door mijn eigen honden ben ik vertrouwd met de dagelijkse verzorging, aandacht en liefde die een viervoeter nodig heeft. Ik vind het heerlijk om met honden bezig te zijn en hen de aandacht en beweging te geven die ze verdienen. Ik werk in de horeca, waardoor mijn uren kunnen variëren. Daarom kunnen we altijd even samen bekijken wat het beste uitkomt qua planning en beschikbaarheid. In mijn vrije tijd ben ik graag buiten en geniet ik ervan om lekker te wandelen en tijd door te brengen met dieren. Wat bied ik aan: 🐾 Uitlaatdienst: Ik ga graag met jouw viervoeter(s) op stap voor een fijne wandeling. De duur van de wandeling kan in overleg worden afgesproken, afhankelijk van de behoeften van jouw hond(en). 🏠 Huisbezoek/verzorging: Ik kom graag bij jou thuis langs om jouw huisdier gezelschap en de nodige verzorging te geven. Denk bijvoorbeeld aan eten en drinken geven, even buiten laten, aandacht geven, spelen of andere kleine verzorging die nodig is. Ik vind het belangrijk dat zowel baasje als huisdier zich op hun gemak en vertrouwd voelen. ❤️ Hopelijk tot snel! 🐶🐾

Sarah biedt ...

Bij Sarah thuis

Sarah biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.

Bij jou thuis

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 15 /dag

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 20 /dag

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 12 /wandeling, € 5 /Extra huisdier

Sarah kan accepteren

Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van Sarah

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte

Meer over Sarah

Ik heb ervaring ...

5-10 jaar ervaring
... met adoptiedieren
... met EHBO voor dieren
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Ik kan transport in geval van nood bieden

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 12 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie