




+48 meer





















































1/53
YYani
✨Een tweede thuis voor jouw viervoeter✨
Hasselt
Pawshake oppas sinds september 2025
10-20 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
2 keer opgeslagen
Laatst actief11 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 2 dagen
Laatst gecontacteerd6 maanden geleden
Laatst gereserveerdongeveer 1 jaar geleden
Over Yani
🐾 Over ons:
Wij zijn Yani en Michiel, trotse hondeneigenaar van onze lieve, rustige en speelse golden retriever van 7 jaar. Al van kinds af aan zijn we beide echte dierenliefhebbers – honden en katten hebben een heel bijzondere plek in ons hart. Voor ons zijn ze volwaardige familieleden die recht hebben op evenveel liefde en aandacht. We stemmen af op hun karakter en behoeften, zodat ze zich veilig, gezien, gehoord en geliefd voelen.
🌿 Waar we voor staan:
Veiligheid & geborgenheid – honden moeten zich écht thuis voelen. Niet alleen goed verzorgd, maar ook met fijne snuffelwandelingen, spelletjes, knuffels en échte aandacht.
Rust & respect – een voorspelbare, rustige omgeving, zeker voor honden die gevoelig zijn voor stress of fysieke klachten.
Eerlijke, oprechte zorg – geen standaard aanpak, maar afgestemd op de unieke behoeften van jouw hond.
🐕 Aanbod:
Oppas bij ons thuis – in ons knusse huis met een omheinde tuin. We wonen in een bosrijke, groene omgeving met veel wandelmogelijkheden.
Oppas aan huis – we komen ook graag naar jouw huis toe als dat beter is voor jouw hond.
Wandelingen
Aandacht & structuur – dagelijkse wandelingen, spelmomenten; zoveel als ze willen in de tuin, rustmomenten en natuurlijk ook heel veel knuffels en persoonlijke aandacht.
Speciale zorg – ervaring met honden met extra zorgbehoefte (zoals mobiliteitsproblemen, aangepaste beweging, massage-ondersteuning, medicatie). Alles wordt vooraf zorgvuldig besproken.
Kennismaking & proefdag – om te kijken of de klik er is, zodat jij met een gerust hart je hond kunt achterlaten en je hond zich meteen op zijn gemak voelt.
Elke dag stemmen we af op het ritme en de behoeften van jouw hond – want geen enkele hond is hetzelfde. Ook sturen we om de dag foto's en filmpjes en geven we een update aan de hondeneigenaar, zodat je met een gerust gevoel van je vakantie kan genieten en weet hoe het met je hond gaat.
🔒 Veiligheid & praktische zaken
Bosrijke omgeving omgeving, een omheinde tuin en toezicht bij buitenactiviteiten.
Vooraf bespreken we voeding, medicatie, medische achtergrond en dierenartsgegevens.
We vragen dat basisvaccinaties en chip in orde zijn (bespreken we tijdens de kennismaking).
In noodgevallen handelen we snel en nemen direct contact op met jou en de dierenarts.
💛 Voor wie is dit geschikt?
Eigenaren die hun hond een vakantieplek willen geven tijdens hun afwezigheid.
Honden die baat hebben bij voorspelbaarheid, aandacht en rust.
Honden met een medische achtergrond – ook zij zijn welkom, omdat we er ervaring mee hebben via onze eigen hond. (Onze hond heeft heupdysplasie en al een aantal operatie achter de rug)
Reizigers die liever kiezen voor een kleinschalige, persoonlijke opvang in plaats van een druk pension.
Mensen met een druk werkleven die hun hond wat extra zorg, wandelingen en aandacht willen geven.
Met warme groet,
Yani en Michiel
Dogsitting ~ Samani Coaching ~ opvang & wandelingen voor jouw viervoeter 🐾
Yani biedt ...
Bij Yani thuis
Yani biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 75 /nachtYani kan maximaal 10 km reizen van Hasselt.
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 35 /dagYani kan maximaal 5 km reizen van Hasselt.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 60 /dagYani kan maximaal 5 km reizen van Hasselt.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 35 /wandeling, € 25 /Extra huisdierYani kan maximaal 10 km reizen van Hasselt.
Yani kan accepteren
Leeftijden hondGeen puppy's <1 jaar
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Yani
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over Yani
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Yani
Ik spreek ...
Engels
Ik heb ervaring ...
10-20 jaar ervaring
... als vrijwilliger dierenwelzijn
... met adoptiedieren
... met EHBO voor dieren
... met gedragsproblemen
... met trimmen
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Ik kan transport in geval van nood bieden
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 35 /wandeling, € 25 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie

