




+4 meer









1/9
ZZeno
Enorme dierenvriend
Gent
Pawshake oppas sinds september 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
1 keer opgeslagen
Laatst actiefongeveer 1 maand geleden
Antwoordt meestal-
Over Zeno
Ik ben Zeno, 19 jarige student geschiedenis aan UGent. Ik ben een enorme dierenvriend en ben opgegroeid met heel wat huisdieren. Ik heb zelf een kat, hond en twee paarden thuis. Ook heb ik konijnen, woestijnratten en vissen gehad. Aangezien ik op kot zit zie ik hun niet meer zo vaak en het zou mij leuk lijken om door de week ook wat diertjes te zien. Ik weet hoe belangrijk wandelen voor een hond is! Zelf wandel ik thuis 3x30 min per dag met mijn hond. Ik kan ook voor katten zorgen en voor anderen dieren (konijnen, muizen, cavia's, ...) Ik kijk er naar uit om jullie diertjes te leren kennen! Een huisbezoek duurt 30 minuten waarbij ik 15 minuten met het dier speel en aandacht geef en de overige tijd eten/drinken, eventueel medicatie geef en de kattenbak schoonmaak/ andere taakjes doe. Ik geef elke dag updates en kan 2 honden/3 katten tegelijkertijd aan.
Honden : Met een hond wandel ik 30 minuten of langer. Ik kan ermee spelen, knuffelen en aandacht geven.
Katten : Ik heb van kleins af aan met katten gewoond en ik kan ook omgaan met zieke katten. Daarnaast kan ik met hun spelen en knuffelen
Andere dieren: Voor andere dieren zorgen is geen probleem voor mij!
Ik studeer waardoor mijn beschikbare uren variëren, woensdag ben ik van 8u tot 19u beschikbaar. Daarnaast kom ik met de fiets naar de locatie.
Ik ontdek graag nieuwe plekken en zeker de natuur! Ik kijk er naar uit om jullie diertjes te leren kennen!
Zeno biedt ...
Bij Zeno thuis
Zeno biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dagZeno kan maximaal 5 km reizen van Gent.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 16 /dagZeno kan maximaal 5 km reizen van Gent.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdierZeno kan maximaal 5 km reizen van Gent.
Zeno kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Zeno
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Meer over Zeno
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie