image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+12 meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
image-15
image-16
1/17
JustineJ

Justine

Ervaring met angstige & oudere dieren

Gent

Pawshake oppas sinds augustus 2026
10-20 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
1 terugkerende gast
1 keer opgeslagen
Recent bijgewerkte kalender
Laatst actiefongeveer 16 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen 48 minuten
Laatst gecontacteerd14 dagen geleden
Laatst gereserveerd5 dagen geleden

Over Justine

Hallo dierenvrienden! Ik ben Justine, 27 jaar en een enthousiaste oppas met een groot hart voor dieren. Ik ben opgegroeid met een hondje (inmiddels een trotse senior van 16 jaar!) en woon nu samen met twee geadopteerde asielkatten van 13 jaar oud. Toen ze bij ons kwamen, waren het de bangste katjes ter wereld. Nu zijn ze niet meer van onze schoot te krijgen! Ik weet dus ondertussen wel een beetje hoe ik met verlegen, angstige of oudere dieren moet omgaan. Dieren maken mij oprecht gelukkig. Als ik op jouw huisdier pas, staat hun welzijn en comfort voorop. Niets moet, alles mag; ik geef ze alle tijd en ruimte om aan mij te wennen. Je krijgt er trouwens gratis een extra speelkameraad bij: mijn partner Stijn deelt dezelfde passie en gaat met plezier mee op pad om te wandelen, te voederen en te knuffelen. Wij hebben ondertussen al een mooi potje vrienden die graag beroep doen op ons om voor hun dieren te komen zorgen, we zijn dan ook gekend als de gekke dierenvrienden. Wij zijn heel flexibel: als je hond houdt van lange wandelingen willen wij gerust onze tijd nemen om om een mooie tour te gaan wandelen. Als je hond eerder graag in de tuin crosst, zijn wij daar ook voor te vinden. Hetzelfde geldt voor andere huisdieren: u weet het beste wat uw dier nodig heeft, dus dan volgen wij dat ook nauwkeurig op. Ik vind dat zelf ook heel belangrijk als er mensen op onze dieren komen passen. We kijken er enorm naar uit om kennis te maken met jouw viervoeter!

Justine biedt ...

Bij Justine thuis

Justine biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.

Bij jou thuis

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dag
Justine kan maximaal 10 km reizen van Gent.

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 18 /dag
Justine kan maximaal 10 km reizen van Gent.

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 12 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Justine kan maximaal 10 km reizen van Gent.

Justine kan accepteren

Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...

Beschikbaarheid

Recent bijgewerkte kalender
madiwodovrzazo

Over het huis van Justine

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte

Wat anderen zeggen over Justine

Algemene beoordeling

5

Meer over Justine

Ik heb ervaring ...

10-20 jaar ervaring
... met adoptiedieren

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 12 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie