




+3 meer








1/8
JWoont met ...
Actief in de Pawshake Community
2 terugkerende gasten
11 keer opgeslagen
Laatst actief3 maanden geleden
Antwoordt meestalbinnen 10 uur
Laatst gecontacteerd3 maanden geleden
Laatst gereserveerd3 maanden geleden
Over Jana
❗️Momenteel kan ik GEEN KATTENBAKKEN UITKUISEN omdat ik een kindje verwacht 🤰.
---
Hi kattenbaasjes!
Ik ben Jana, catmom van een mooie grote witte kater die we hebben geadopteerd nadat deze werd 'gedumpt' door z'n baasjes. Willy, mijn vriend en ik zijn wonende in een huisje in Gent, regio Brugse Poort. Als boerderij-dochter ben ik opgegroeid tussen de beestjes, waarbij er ook veel katten & regelmatig wat nestjes kittens waren. Deze zie ik spijtig genoeg minder, maar mijn liefde voor hen is gebleven. Ik kijk er naar uit om jullie hartendief te ontmoeten & voor deze te mogen zorgen :)! Aangezien onze Willy het niet gewoon is om met andere katten om te gaan, is er spijtig genoeg geen mogelijkheid om jullie beestje naar mij te brengen. Ik kom wel graag naar jullie thuis om jullie kat eten te geven, wat gezelschap te voorzien etc. Daarnaast zie ik het zeker ook zitten om tijdens mijn huisbezoek(en) de planten te verzorgen, aangezien ik wel een halfuurtje kan blijven bij een huisbezoek ☺️.
Meestal ben ik 's avonds beschikbaar, maar ik werk soms ook van thuis uit - waardoor ik dan zeker graag m'n pauzes kan doorbrengen bij jullie huisdier! 's Ochtends voor mijn werk kan ik gerust ook langskomen als het in de buurt ligt 🥰.
Miauw maar als ik van hulp kan zijn! Dan kom ik graag eens langs :).
Heel veel liefs,
Jana
Jana biedt ...
Bij Jana thuis
Jana biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 11 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 22 /dagJana kan accepteren
KattenAlle soorten
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Jana
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Wat anderen zeggen over Jana
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Jana
Ik spreek ...
Engels
Frans
Nederlands
Ik heb ervaring ...
1-5 jaar ervaring
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Eén huisbezoek per dagvanaf € 11 /dag
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie
