




+9 meer














1/14
MManon
Thuiswerker met een groot hart voor honden!
Gent
Pawshake oppas sinds augustus 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
7 keer opgeslagen
Laatst actief4 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 4 uur
Laatst gecontacteerd4 dagen geleden
Laatst gereserveerd10 dagen geleden
Over Manon
Ik ben al heel mijn leven een enorme hondenliefhebber. Voor mij zijn honden echt de liefste en meest trouwe wezens op aarde, en ik kan me eigenlijk moeilijk een leven zonder hen voorstellen.
Tot twee jaar geleden had ik zelf mijn beste vriend Fripon, die maar liefst 17 jaar is geworden. Sinds hij er niet meer is, merk ik toch dat ik het gezelschap van een hond enorm mis. Bij vrienden en familie sta ik dan ook bekend als degene die altijd als eerste naar de hond gaat. 😊
Het afgelopen jaar heb ik af en toe voor langere periodes op de honden van vrienden en kennissen gepast, en ik merkte telkens hoeveel plezier ik daar zelf ook uit haal.
Omdat ik voltijds van thuis uit werk, lijkt het me superleuk om tijdens mijn werkdagen wat viervoetig gezelschap te hebben. Er is veel tijd voor aandacht en knuffels, en natuurlijk zijn de nodige wandelingetjes voor mij eerder een leuke pauze dan een verplichting.
Voor mij is hondenoppas dan ook zeker niet alleen een dienst aan het baasje en de hond. Ik heb zelf minstens evenveel deugd van hun gezelschap en vind het gewoon fijn om opnieuw wat hondenenergie in huis te hebben.
Stuur me gerust een berichtje als je vragen. Ik kijk ernaar uit om jouw viervoeter(s) te ontmoeten en er met veel liefde voor te zorgen! 🐶
Manon biedt ...
Bij Manon thuis
Dagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 25 /dag, € 6 /Extra huisdierManon kan maximaal 20 km reizen van Gent.
Bij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dagEn verder ...
Ophalen & terugbrengen
Manon kan accepteren
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Manon
De woning
Appartement
Kleine buitenruimte
Wat anderen zeggen over Manon
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Manon
Ik heb ervaring ...
<1 jaar ervaring
... met adoptiedieren
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Ik kan transport in geval van nood bieden
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 25 /dag, € 6 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie