
















YYana
Zorgzame studente met hart voor dieren
Gent
Over Yana
Ik ben een studente psychologie (2e master) aan de universiteit van Gent. Mensen beschrijven me vaak als een erg zorgzaam, gepassioneerd, betrouwbaar en punctueel persoon.
Bij mij thuis maken meerdere dieren deel uit van het gezin. Ook heb ik al meermaals met veel liefde op de huisdieren van anderen gepast. Samengevat heb ik ervaring met katten, honden (diverse rassen en groottes), hamsters en kippen maar sta ik zeker open om ervaring op te doen met nog andere diersoorten.
Verder pas graag mijn 'services' aan aan jouw individuele huisdier(en) aangezien elk dier andere behoeften heeft. Zo kunnen deze bestaan uit korte of lange wandelingen, speelmomenten, voedsel geven, borstelen, wassen en uiteraard veel liefde geven. :)
Doorheen de week ben ik in Gent te vinden (aangezien ik op kot zit) en gedurende de weekenddagen ben ik in Wachtebeke! Ik wil mij hierbij gerust flexibel opstellen.
Ik zou het ontzettend leuk vinden mochten jullie mij de kans geven om voor jullie huisdier(en) te zorgen. :)
Yana biedt ...
Bij Yana thuis
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 38 /nachtEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 19 /dagHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 9 /wandeling, € 4 /Extra huisdierYana kan accepteren
Beschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|


