




+4 meer









1/9
MActief in de Pawshake Community
6 terugkerende gasten
20 keer opgeslagen
Laatst actief20 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 2 uur
Laatst gecontacteerd5 maanden geleden
Laatst gereserveerd5 maanden geleden
Over Marijke
Hoi iedereen. Ik ben Marijke, een professionele en verzekerde dierenoppas van 37 jaar jong. Naast mijn huisdierdiensten ben ik partime dierenartsassistent bij een praktijk voor kleine gezelschapsdieren, heb dus ervaring in het toedienen van medicatie zowel oraal als injecties.
Ik woon samen met mijn gezin in Hamme. Ik ben ook opvanggezin bij Kattenopvang Waasland. In 2019 heb ik mijn getuigsschrift dierenasielmedewerker behaald. Ik heb ook de bachelor Agro en Biotechnologie- dierenzorg gedaan. Ik volgde reeds verschillende bijscholingen om me nog meer te professionaliseren op gebied van het welzijn bij katten en ben ook kattentrimmer. Door het behalen van het I Love Happy Cats keurmerk is mijn zaak officieel erkend als katvriendelijk die de belangen van de kat steeds op de voorgrond plaatst.
Wij hebben zelf ook huisdieren namelijk onze gesteriliseerde chihuahua Tammy van 15 jaar, onze 6 katten, onze baardagaam en onze kippen en haan.
Verdere informatie omtrent de werking en mezelf geef ik graag via een berichtje of videocall. Na reservatie bespreken we alles wanneer ik de sleutel kom halen.
Groetjes en tot binnenkort,
Marijke
Marijke biedt ...
Bij Marijke thuis
Marijke biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 20 /dagMarijke kan maximaal 10 km reizen van Hamme.
Marijke kan accepteren
Leeftijden hondGeen puppy's <1 jaar
Hond groottes0-18 kg
KattenAlle soorten
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Marijke
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over Marijke
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Marijke
Ik spreek ...
Engels
Nederlands
Ik heb ervaring ...
5-10 jaar ervaring
... als vrijwilliger dierenwelzijn
... met adoptiedieren
... met EHBO voor dieren
... met gedragsproblemen
... met trimmen
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Ik kan transport in geval van nood bieden
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Eén huisbezoek per dagvanaf € 20 /dag
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie





