




+1 meer






1/6
SShana
cat/dogsitter
Herent
Pawshake oppas sinds juli 2024
10-20 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
2 keer opgeslagen
Laatst actief5 maanden geleden
Antwoordt meestalbinnen 2 uur
Laatst gecontacteerd5 maanden geleden
Laatst gereserveerd-
Over Shana
Ik ben een verpleegkundige van 32 jaar werkzaam op het operatiekwartier te UZ leuven. Ik woon met mijn man, dochter en huisdieren in Sint-Joris-Winge.
Ik heb veel ervaring met het verzorgen van dieren doordat ik mijn hele leven al huisdieren heb gehad, zowel honden als katten. Momenteel hebben wij een Mechelse Herder van 4 jaar oud en 2 huiskatten van 7 en 6 jaar oud. Ik ben eraan gewend om met hevigere honden om te gaan, zolang ze niet agressief zijn.
Onze jongste kat heeft helaas nierfalen, dus ben ik het ook gewoon om medicatie toe te dienen bij haar. Door mijn beroep heb ik een uitgebreide kennis van mens- en dierengezondheid en kan ik hier snel op anticiperen en eventuele problemen snel herkennen.
Alsook heb ik een auto waardoor het pendelen geen probleem is.
Eventuele planten water geven en de brievenbus legen is zeker geen probleem.
Ik heb altijd graag het gezelschap van dieren gehad en er graag mee bezig geweest. Om deze redenen ben ik dus uitermate geschikt om voor jouw trouwe viervoeter te zorgen zodat je met een gerust hart op vakantie kan gaan.
Omwille van mijn peuter en eigen huisdieren, bied ik geen opvang bij mij thuis aan, enkel huisbezoeken.
Voel je vrij om verdere inlichtingen te vragen indien U meer interesse zou hebben!
Met vriendelijke groeten,
Shana.
Shana biedt ...
Bij Shana thuis
Shana biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 12 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 20 /dagShana kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Shana
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin
Meer over Shana
Ik spreek ...
Engels
Nederlands
Ik heb ervaring ...
10-20 jaar ervaring
... met EHBO voor dieren
... met gedragsproblemen
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Ik kan transport in geval van nood bieden
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
Google geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Eén huisbezoek per dagvanaf € 12 /dag
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie