




+6 meer











1/11
Jjitske
Ervaren honden- en kattenoppas, ook voor grote honden
Ledegem
Pawshake oppas sinds oktober 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
Recent bijgewerkte kalender
Laatst actief1 dag geleden
Antwoordt meestalbinnen 9 minuten
Laatst gecontacteerd2 dagen geleden
Laatst gereserveerd7 dagen geleden
Over jitske
Hallo! Ik ben een grote dierenliefhebber en zorg met veel plezier voor zowel honden als katten. Van jongs af aan ben ik opgegroeid met huisdieren en momenteel heb ik zelf ook ervaring met grotere en krachtige hondenrassen, zowel thuis (bordeauxdog, american stafford en roemeense straathond) als via mijn vaste oppasgezin (Rottweilers).
Ik heb al ervaring als oppas voor een vast gezin waar ik ook voor ganzen, kippen, (barberie-) eenden zorg en daarnaast heb ik ook verschillende losse opdrachten uitgevoerd. Hierdoor ben ik gewend om rekening te houden met de gewoontes, behoeften en persoonlijkheden van verschillende dieren. Het welzijn en comfort van jouw huisdier staan voor mij altijd op de eerste plaats.
Ook met katten heb ik ruime ervaring. Zelf heb ik vijf katten en daarnaast ben ik gastgezin voor een asiel. Ik heb bezoekjes gedaan bij katten die dagelijks medicatie nodig hadden, waardoor ik vertrouwd ben met het toedienen van medicatie wanneer dat nodig is. Ook bij honden heb ik reeds ervaring, bv. Geven van pilletjes aan de rottweilers waarvoor ik oppas. Uiteraard volg ik daarbij steeds de instructies van het baasje.
Ik bied wandelingen (afhankelijk van je huisdier), huisbezoeken (1 à 2 keer per dag van ongeveer 30 minuten of de hele dag) en overnachtingen aan. Tijdens mijn diensten zorg ik ervoor dat je hond voldoende beweging, aandacht en plezier krijgt. Bij huisbezoeken voor katten of honden voorzie ik eten, vers water, speeltijd, gezelschap en indien nodig het schoonmaken van de kattenbak. Bij overnachtingen zorg ik ervoor dat jouw huisdier zich veilig en op zijn gemak voelt terwijl jij weg bent.
Elke hond en kat is anders, daarom stem ik mijn zorg graag af op de behoeften van jouw huisdier. Of het nu gaat om een rustige wandeling, een actieve hond die meer beweging nodig heeft of een kat die extra aandacht vraagt, ik bespreek graag vooraf wat voor jouw dier het beste werkt.
Wanneer ik voor langere periodes in huis verblijf, behandel ik jouw woning met respect. Ik vind het fijn om alles netjes achter te laten, zodat je na thuiskomst niet alleen een gelukkig huisdier aantreft, maar ook een verzorgd huis. Kleine huishoudelijke taken zoals stofzuigen, de afwas doen of de algemene netheid onderhouden zijn voor mij geen probleem.
Indien gewenst stuur ik tijdens mijn bezoeken of overnachtingen ook foto's en een korte update, zodat je met een gerust hart kunt volgen hoe het met je huisdier gaat.
Ik werk graag met honden en met katten van alle leeftijden. Ik ben betrouwbaar, geduldig en zorgzaam, en ik behandel elk dier alsof het mijn eigen huisdier is. Heb je specifieke wensen of routines? Dan houd ik daar uiteraard graag rekening mee.
Ik kijk ernaar uit om jou en je huisdier te leren kennen!
jitske biedt ...
Bij jitske thuis
jitske biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 49 /nachtjitske kan maximaal 20 km reizen van Ledegem.
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 18 /dagjitske kan maximaal 20 km reizen van Ledegem.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 30 /dagHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 20 /wandeling, € 4 /Extra huisdierjitske kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
Recent bijgewerkte kalender
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van jitske
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Meer over jitske
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 20 /wandeling, € 4 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie

