









MMarie
Kotstudent die gelukkig wordt van dierenknuffels
Mechelen
Over Marie
Ik studeer aan Thomas More in Mechelen en zit daarom op kot hier.
Thuis mag ik geen huisdieren jammer genoeg ( geloof mij ik denk dat ik hier elke maand opnieuw voor begin te zagen ), daarom is dit de ideale gelegenheid om toch de leegte van een huisdier te kunnen vullen.
Ik heb een heel grote liefde voor dieren en wordt altijd gelukkig als ik ergens thuiskom en er een diertje is waarmee ik mij kan amuseren. Ik heb geen ervaring met eigen huisdieren maar ik ga wel soms dogsitten op de honden van vrienden.
Doordat ik hier in Mechelen studeer heb ik veel tijd om na school of voor school een wandeling te gaan maken of even te komen knuffelel met uw huisdier. Daar wordt niet alleen uw diertje gelukkig van, maar geloof mij ik ook! 🙂
In het weekend ben ik hier natuurlijk niet maar ik kan altijd uitzonderingen maken als u nu toch ook iemand in het weekend zou nodig hebben.
Wanneer kan ik?
- Maandag: voor 10:45u en na 15:45u
- Dinsdag: voor 10:45u en na 18u
- Woensdag: voor 13:45u en na 18u (om de week een hele dag)
- Donderdag: voor 13:45u en na 15:45u
- Vrijdag: na 10:30u
Marie biedt ...
Bij Marie thuis
Bij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 16 /dagHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 9 /wandeling, € 5 /Extra huisdierBeschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
