




+10 meer















1/15
IIlana
Zorgzame hondenoppas met hart voor dieren ❤️
Tielt
Pawshake oppas sinds mei 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
1 terugkerende gast
3 keer opgeslagen
Laatst actief15 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 2 uur
Laatst gecontacteerd25 dagen geleden
Laatst gereserveerdongeveer 1 maand geleden
Over Ilana
Hallo! 👋
Mijn naam is Ilana(20) en ik ben momenteel afgestudeerd aan de hoge school🎓 Daarnaast behaalde ik eerder ook al een diploma in de zorg, waardoor verantwoordelijkheid, geduld en zorgzaamheid voor mij heel belangrijk zijn ❤️
Dieren spelen al mijn hele leven een grote rol 🐾 Ik ben opgegroeid tussen verschillende diersoorten en heb ervaring met onder andere honden 🐶, katten 🐱, konijnen 🐰, kanaries 🐦, aquariumvissen 🐠 en waterschildpadjes 🐢. Hierdoor ben ik vertrouwd met de verzorging, het gedrag en de behoeften van heel wat dieren.
Je kan bij mij terecht voor verschillende diensten, zoals:
🐕 Wandelingen op maat aangepast aan de energie van jouw hond
🏡 Oppas bij jou thuis, zowel overdag als ’s nachts
🔑 Meerdere huisbezoeken per dag om eten te geven, te spelen of even te controleren
🎾 Spelen, knuffelen en voldoende aandacht geven
📸 Regelmatige updates met foto’s en berichtjes, zodat baasjes met een gerust hart van huis kunnen zijn
Wanneer ik voor een dier zorg, vind ik het belangrijk dat niet alleen het huisdier zich goed voelt, maar ook dat de baasjes zich comfortabel en gerust voelen 💛. Daarom hou ik graag contact tijdens de oppasperiode en stuur ik met plezier updates en foto’s.
Kiest u voor mij, dan mag u erop vertrouwen dat uw huisdier met veel zorg, geduld en liefde wordt behandeld, alsof het mijn eigen dier is 🥰
📍Beschikbaar binnen een straal van maximaal 20 km rond Meulebeke
Ilana biedt ...
Bij Ilana thuis
Ilana biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 35 /nachtIlana kan maximaal 20 km reizen van Tielt.
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 15 /dagIlana kan maximaal 20 km reizen van Tielt.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 18 /dagHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 11 /wandeling, € 5 /Extra huisdierIlana kan maximaal 20 km reizen van Tielt.
Ilana kan accepteren
Leeftijden hondGeen puppy's <1 jaar
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Ilana
De woning
Huis
Grote buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over Ilana
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Ilana
Ik spreek ...
Engels
Nederlands
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 11 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie