




+27 meer
































1/32
SActief in de Pawshake Community
Laatst actiefongeveer 1 maand geleden
Antwoordt meestalbinnen 55 minuten
Laatst gecontacteerd3 maanden geleden
Laatst gereserveerd2 maanden geleden
Over Sky
Mijn naam is Sky, ik woon in Eksaarde en ik ben 20 jaar oud.
Ik reis heel graag, ik teken, ik hou van de natuur, van wandelen, de zon, lekker eten, ik sport graag, ik ben actief en hou van diertjes.
Zelf ben ik iemand zeer enthousiast, betrouwbaar en verantwoordelijk.
Al van jongs af aan ben ik gek op dieren.
Mijn hele leven lang ben ik met dieren bezig en zou dit dus graag willen combineren in een job. Ik werk als student in de horeca en combineer dit met mijn bachelor Illustratie op Luca in Gent. Ik vind dit dan ook iets leuk als een extra bijverdienste waarbij ik bezig kan zijn met iets wat ik graag doe.
Zelf heb ik ook altijd huisdieren gehad. Ik heb ervaring met honden uit te laten door dit bij verschillende personen uit mijn omgeving te doen, ik heb ook ervaring met dag- en nachtoppas bij honden, katjes en nog verschillende dieren thuis.
Ik heb vaak snel een goede klik met dieren, ik ben heel enthousiast en doe dit altijd met zeer veel plezier en liefde.
Neem zeker een kijkje op mijn account, je kunt er ook wat foto's bekijken zodat je een iets beter beeld kan krijgen over mij.
Alvast heel erg bedankt en misschien tot snel.
Lieve groetjes
Sky Van Lommel
Sky biedt ...
Bij Sky thuis
Sky biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 90 /nachtSky kan maximaal 5 km reizen van Lokeren.
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 40 /dagSky kan maximaal 2 km reizen van Lokeren.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 60 /dagSky kan maximaal 2 km reizen van Lokeren.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 35 /wandeling, € 5 /Extra huisdierSky kan maximaal 1 km reizen van Lokeren.
Sky kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Sky
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Wat anderen zeggen over Sky
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Sky
Ik spreek ...
Engels
Nederlands
Ik heb ervaring ...
<1 jaar ervaring
... met adoptiedieren
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 35 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie


