




+1 meer






1/6
ZZoë
Dierlievende vriendelijke oppas voor je viervoeter
Nazareth-De Pinte
Pawshake oppas sinds augustus 2026
1-5 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
2 keer opgeslagen
Laatst actiefongeveer 18 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen 5 uur
Laatst gecontacteerd17 dagen geleden
Laatst gereserveerdongeveer 1 maand geleden
Over Zoë
Hallo iedereen,
Ik ben Zoë Gouwy en leef als sinds kleins af aan tussen de dieren. Ik heb zelf honden, katten, konijnen, vogels en kippen gehad. Ik ben ook al vanaf mijn 7 jaar bezig met paarden, rijden, verzorgen, stallen mesten, noem maar op.
Ik heb al veel ervaring opgedaan in het verzorgen van dieren bij mensen thuis maar ook dat je allerliefste die bij mij thuis zou komen.
Ik bied alle soorten oppas aan, bij mij thuis, bij het huisdier thuis, blijven slapen of niet. Het wandelen bied ik niet apart aan maar deze zou wel inbegrepen zijn tijdens overnachtingen en specifieke aanvragen ervoor. Deze wandelingen zouden minimum een halfuur zijn. Ik kan maximum 2 dieren bij mij thuis opvangen. Als jullie dieren bij komen of ik bij jullie zou de dag bestaan uit rustmomenten, veel speelmomenten tussen de dieren of een balletje gooien, een kleine wandeling en als het dier het leukt vindt heel veel knuffels en aandacht.
Ik heb op dit moment zelf 2 honden, een Australische herder en een Sheltie. Ook hebben we 3 katten en 5 kippen lopen.
Ik verzorg ook op regelmatige basis de paarden bij ons op de manege.
Indien jullie vragen hebben, stuur gerust een berichtje.
Hopelijk tot snel
Zoë Gouwy
Zoë biedt ...
Bij Zoë thuis
Zoë biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 30 /nachtEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 12 /dagZoë kan maximaal 60 km reizen van Nazareth-De Pinte.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 20 /dagZoë kan maximaal 40 km reizen van Nazareth-De Pinte.
En verder ...
Ophalen & terugbrengen
Zoë kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Zoë
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over Zoë
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Zoë
Ik heb ervaring ...
1-5 jaar ervaring
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Eén huisbezoek per dagvanaf € 12 /dag
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie

