image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+7 meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
1/12
PieterP

Pieter

Dierenliefhebber die graag wandelt en speelt beschikbaar.

Nijlen

Pawshake oppas sinds september 2026
<1 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
Laatst actief4 dagen geleden
Antwoordt meestal-

Over Pieter

Hallo, Mezelf even voorstellen: Ik ben Pieter, verantwoordelijk en zorgzaam en hou enorm van dieren. Ik heb zelf 2 katten, waardoor ik jammer genoeg geen hond meer kan houden. Vroeger had ik zelf een kruising stafford met boxer overgenomen en met hem trainen, wandelen en ravotten zijn heel mooie herinneringen die ik altijd blijf koesteren. Daarna had mijn vriendin een hond Malice, die helaas in Mei is overleden na een zware ziekte. Nu zou ik graag mensen en vooral hun diertjes willen helpen door met hen te wandelen, doordat ik slechts deeltijds werk, heb ik veel tijd en zin om me hieraan te verbinden. Ik heb veel hondenvrienden in mijn omgeving en met de meeste honden heb ik meteen een goede connectie. Helaas ben ik geen hondentrainer van opleiding, maar kan wel uw instructies volgen en heb ervaring met trainen. Liefst kom ik eerst kennismaken met het dier en uzelf, om dan samen te kijken of de klik er is en wat de mogelijkheden zijn. Ik ben woonachtig in Nijlen, tussen de Kesselse Heide en het Viersels gebroek en heb een leuk domein met vijver om te ravotten. Ik kijk uit naar uw bericht! Met dier vriendelijke groet, Pieter

Pieter biedt ...

Bij Pieter thuis

Pieter biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.

Bij jou thuis

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dag

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 12,5 /dag
Pieter kan maximaal 10 km reizen van Nijlen.

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier

Pieter kan accepteren

Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-18 kg
KattenAlle soorten

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van Pieter

file.name

De woning

Huis
Grote buitenruimte

Meer over Pieter

Ik spreek ...

Engels
Frans
Nederlands
Spaans

Ik heb ervaring ...

<1 jaar ervaring
Ik kan transport in geval van nood bieden

Bevestigde informatie

SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie