




+7 meer












1/12
EElise
Ervaren dierenliefhebber
Oostkamp
Pawshake oppas sinds februari 2025
10-20 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
1 terugkerende gast
15 keer opgeslagen
Laatst actief20 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 5 uur
Laatst gecontacteerdongeveer 2 maanden geleden
Laatst gereserveerd2 maanden geleden
Over Elise
Hoi hoi!
Ik ben Elise, ik ben 23 jaar en ik woon in Oostkamp. In het dagelijkse leven werk ik als boekhouder en ga ik nog af en toe in de horeca gaan werken.
Ik ben al van kinds af aan opgegroeid met dieren zowel kleine als grote en dat is nu nog steeds van toepassing. Op dit moment hebben wij 2 honden een actieve Amerikaanse Stafford en een rustigere Chihuahua. Er lopen ook 3 katten rond bij ons thuis. Ik heb ervaring met veel verschillende soorten rassen van honden maar ook andere soorten dieren voor als dit nodig zou zijn zoals katten, hamsters, cavia's, papegaaien, konijnen, luipaardgekko's, paarden,...
Ik ben een echte dierenvriend en heb ook van geen enkele diersoort schrik. Ik kan er van genieten om met de hond/kat te knuffelen of te spelen maar actieve dingen doe ik ook graag. Ik ga 3/4 keer per week gaan lopen met mijn hond en de andere dagen maken wij een mooie wandeling in het bos of aan de zee.
Ik heb zelf een hond die redelijk wat medicatie moet krijgen dus ik ben gewend om dit toe te dienen. Een korte of lange wandeling, een wandeling in de buurt of meer richting het bos, een actieve of een rustige hond? Niets is een probleem, ik pas mij aan aan de noden van de viervoeter. Zijn er nog andere klusjes die moeten gebeuren? Geen probleem laat maar iets weten.
Wanneer ik langs kan komen hangt wat af van mijn werk maar alles is bespreekbaar!
Jullie viervoeter zal van mij evenveel liefde krijgen als mijn eigen dieren en ze zullen met evenveel respect behandeld worden.
Elise biedt ...
Bij Elise thuis
Elise biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 30 /nachtEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 15 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 20 /dagHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 12 /wandeling, € 5 /Extra huisdierElise kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Elise
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over Elise
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Elise
Ik spreek ...
Engels
Frans
Nederlands
Ik heb ervaring ...
10-20 jaar ervaring
... als vrijwilliger dierenwelzijn
... met adoptiedieren
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 12 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie




