














HHanne
Ervaren housesitters met passie voor dieren
Oud-Heverlee
Over Hanne
Hoi! Wij zijn Hanne en Casper, een koppel uit Leuven met een échte passie voor dieren. We wachten vol ongeduld op de dag dat we zelf een huisdier mogen verwelkomen, maar in de tussentijd zorgen we met veel plezier voor die van jou!
Onze ervaring? Via het internationale platform TrustedHousesitters hebben we tijdens ons verblijf in Australië & NZ uitgebreid gehousesit — van speelse honden tot meer eigenwijze katten. We weten hoe het voelt om andermans dier als je eigen te behandelen: met aandacht, geduld en veel knuffels.
Wat je van ons mag verwachten: een warme, betrouwbare opvang waarbij jouw dier echt centraal staat. We houden van structuur en routine, want we weten hoe belangrijk dat is voor dieren wanneer hun baasje er even niet is. Of het nu gaat om uitgebreide wandelingen (2 x 60 min afhankelijk van hoe lang nodig is) speeltijd in de tuin of gewoon gezelschap op de bank — we passen ons aan wat jouw dier nodig heeft.
We wonen in Leuven en hebben een rustige thuisomgeving. We zijn flexibel qua beschikbaarheid en staan altijd open voor een kennismakingsgesprekje vooraf, zodat jij met een gerust hart op stap kan gaan.
Hanne biedt ...
Bij Hanne thuis
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 25 /nachtHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdierHanne kan accepteren
Beschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
