




+7 meer












1/12
KKirin
Dierenverzorgster in hart en nieren!
Oudenaarde
Pawshake oppas sinds maart 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
1 terugkerende gast
Laatst actiefongeveer 1 maand geleden
Antwoordt meestalbinnen 55 minuten
Laatst gecontacteerdongeveer 2 maanden geleden
Laatst gereserveerd3 maanden geleden
Over Kirin
Hey! Mijn naam is Kirin en woon te Oudenaarde. In 2024 behaalde ik mijn bachelor in Agro- en biotechnologie met afstudeerrichting dierenzorg. Het is dus geen geheim dat ik van dieren hou. Ik heb heel wat passie en interesse in het verzorgen, observen en onderhouden van dieren en hun verblijven. Ook het inzetten in en het ondersteunen van dierenwelzijn is belangrijk voor mij.
Vanuit mijn studie heb ik al ervaring kunnen opdoen door mijn stage in een dierenartsenpraktijk voor kleine huisdieren, alsook een afstudeerstage in Thailand. Ook via de vele praktijksessies op school heb ik al heel wat kunnen leren.
Ik ben opgegroeid tussen de dieren op een boerderij. Ik had sinds kind een Labrador en een Duitse herder als trouwe viervoeters aan mijn zijde. Grote honden schrikken me dus zeker niet af!
Ik bied graag mijn hulp aan bij het uitlaten/wandelen van het dier maar ook bij het oppassen voor meerdere dagen (in de omgeving van het dier)! Aangezien ikzelf 2 katten als huisdieren heb is het een vereiste dat de hond/kat gevaccineerd is. Ik kan mezelf verplaatsen, dit in regio Oudenaarde met een kilometer radius van 20km. Ik hoop dat ik jullie en jullie geliefde viervoeter kan helpen!😃
Kirin biedt ...
Bij Kirin thuis
Kirin biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 50 /nachtEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 15 /dagKirin kan maximaal 20 km reizen van Oudenaarde.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 25 /dagKirin kan maximaal 5 km reizen van Oudenaarde.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdierKirin kan maximaal 20 km reizen van Oudenaarde.
Kirin kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Kirin
De woning
Huis
Kleine buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over Kirin
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Kirin
Ik spreek ...
Engels
Nederlands
Ik heb ervaring ...
<1 jaar ervaring
... als vrijwilliger dierenwelzijn
... met adoptiedieren
... met EHBO voor dieren
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Ik kan transport in geval van nood bieden
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie

