




+12 meer

















1/17
CColette & Raissa
Jouw klein hondje, onze gezellige thuis❤️
Rumst
Pawshake oppas sinds oktober 2026
<1 jaar ervaring
Over Colette & Raissa
Een klein vriendje voor ons Colette 🧸
Welkom bij ons thuis!
Wij zijn een warm gezin van vier: twee volwassenen en twee dierenliefhebbers van 8 en 11 jaar. En natuurlijk woont hier ook onze kleine Pomeriaan Colette, ons fluffy gezinslid van 1,8 kg.
Eigenlijk zijn we op zoek naar iets heel specifieks: één klein hondje onder de 4 kg dat af en toe bij ons thuis mag komen logeren of een dagje doorbrengen.
Waarom? Vooral omdat we Colette graag een echt speelkameraadje zouden gunnen.
Thuis is Colette namelijk een beetje een bijzonder gevalletje: speelgoed? Balletje? Popje? Ze kijkt ernaar alsof wij compleet gek geworden zijn. 😂 Buiten verandert ze echter helemaal! Zodra ze een ander hondje ziet, begint haar staartje te kwispelen, wil ze kennismaken en doet ze haar uiterste best om duidelijk te maken: “Hallo! Zullen wij spelen?” 🐶
Daarom lijkt het ons zo leuk als er af en toe een klein vriendje of vriendinnetje over de vloer komt. Een Pomeriaantje zou natuurlijk geweldig zijn, maar elk klein, sociaal hondje onder de 4 kg is welkom. Het belangrijkste vinden we dat het hondje graag met andere honden omgaat en zich prettig voelt in een huiselijke omgeving.
🏡 Ons thuis
We wonen in het centrum van Reet, in een rijwoning met een volledig afgesloten en veilige tuin. Achter onze tuin liggen de weilanden, waardoor we ook heel wat rustige wandelmogelijkheden vlakbij hebben.
Een oppashondje draait bij ons gewoon mee in het dagelijkse gezinsleven. Er mag binnen gespeeld en geknuffeld worden, en natuurlijk kan er ook naar hartenlust in de tuin gespeeld worden. Daarnaast maken we wandelingen, aangepast aan wat het hondje nodig heeft.
We zijn zelf heel zorgzaam en aandachtig voor onze dieren. Voor ons zijn het echte gezinsleden, dus ook een logeetje behandelen we met dezelfde liefde en zorg❤️
🐱🐔 Nog wat huisgenoten
Naast Colette hebben we een kat die binnen én buiten komt. Daarom zoeken we een hondje dat gewend is aan katten en daar rustig mee kan omgaan.
Achteraan in onze tuin staat bovendien een afgesloten ren met vier kleine Silkie-kipjes. De hond kan daar uiteraard niet zomaar bij, maar onder begeleiding mag er gerust eens nieuwsgierig gekeken worden.
Onze twee dochters van 8 en 11 zijn echte dierenvrienden en maken uiteraard deel uit van het dagelijkse leven hier.
⏰ Hoe ziet een opvangdag eruit?
Ik werk slechts enkele dagen per maand en de rest van de tijd ben ik meestal thuis en bezig met ons gezin, de dieren en het huis.
Op werkdagen kan een hondje dus wel eens even alleen zijn, maar zelfs op drukke dagen is dat maximaal ongeveer 3 uur. Op de meeste dagen ben ik gewoon thuis.
We zoeken daarom vooral een hondje dat het fijn vindt om gewoon mee te leven in een rustig gezin en af en toe een dagje of nachtje bij ons te komen.
💕 Voor ons is de klik het belangrijkste
Omdat we bewust maar één oppashondje tegelijk willen, kunnen we echt aandacht geven aan onze gast.
We willen vooral een leuk maatje voor Colette vinden, maar natuurlijk moet het voor het oppashondje minstens even fijn zijn. Daarom vinden we een goede kennismaking vooraf heel belangrijk. We kijken liever samen of de honden een klik hebben dan zomaar een boeking te accepteren.
Klein, gezellig, huiselijk en met heel veel liefde ❤️
Misschien wordt jouw kleine viervoeter wel het nieuwe vriendje van ons Colette 🧸💕
Colette & Raissa biedt ...
Bij Colette & Raissa thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 35 /nacht, € 8 /Extra huisdierDagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 30 /dag, € 7 /Extra huisdierBij jou thuis
Colette & Raissa biedt op dit moment geen diensten bij jou thuis aan.
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Colette & Raissa
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin
Meer over Colette & Raissa
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 30 /dag, € 7 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie

