




+15 meer




















1/20
LLindsey
Bij Arwen & Loki thuis
Scherpenheuvel-Zichem
Pawshake oppas sinds november 2025
1-5 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
1 terugkerende gast
30 keer opgeslagen
Laatst actief9 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 1 uur
Laatst gecontacteerd18 dagen geleden
Laatst gereserveerd3 maanden geleden
Over Lindsey
Hey, Ik ben Lindsey en ik heb zelf 2 honden. Arwen, een border collie van 4 jaar, en Loki, een energieke mechelaar kruising van 1 jaar oud.
Ze zijn allebei actief in de flyball sport. Daarbuiten gaan ze heel graag wandelen en gaan ze ook allebei mee met al mijn halve marathon trainingen.
We gaan ook super graag op vakantie samen. Zo heeft Arwen in 2022 met mij 125km van de Kungsleden trail in Zweden gehiked. In september gaan we naar het noorden van Italie voor Loki zijn eerste grote avontuur 😊
--
Ikzelf werk fulltime op verplaatsing, maar mijn partner werkt 3-4 dagen in de week van thuis waardoor de honden niet veel alleen zijn.
Onze tuin is volledig afgesloten met een omheining van 1m80 hoog.
We hebben zelf 2 heel actieve honden, dus actief schrikt ons zeker niet af 😊 We wonen vlak aan Averbode bos dus jouw viervoeter gaat zeker genoeg beweging hebben. Als ze een goede conditie hebben nemen we ze ook graag mee op onze looptrainingen voor nog extra beweging. En doordat onze tuin volledig omheind is mogen ze ook vaak buiten spelen met Arwen & Loki als het goed klikt tussen hun.
--
Als er verder nog vragen zijn aarzel zeker niet om ze te stellen. Ik kijk er naar uit jou te leren kennen en hopelijk jou hondje(s) te mogen verwelkomen 😊
Lindsey biedt ...
Bij Lindsey thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 25 /nacht, € 15 /Extra huisdierDagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 20 /dag, € 10 /Extra huisdierBij jou thuis
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 15 /wandeling, € 5 /Extra huisdierLindsey kan maximaal 10 km reizen van Scherpenheuvel-Zichem.
Lindsey kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Lindsey
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over Lindsey
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Lindsey
Ik spreek ...
Engels
Nederlands
Ik heb ervaring ...
1-5 jaar ervaring
... met adoptiedieren
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 20 /dag, € 10 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie

