image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+15 meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
image-15
image-16
image-17
image-18
image-19
1/20
bjornB

bjorn

Een tweede thuis voor jouw hond.

Wetteren

Pawshake oppas sinds augustus 2026
20+ jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
2 keer opgeslagen
Laatst actiefongeveer 12 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen 35 minuten
Laatst gecontacteerd2 dagen geleden
Laatst gereserveerd1 dag geleden

Over bjorn

🐾 Liefdevolle opvang en verzorging voor jouw hond 🐾 Hallo! Wij zijn echte dierenliefhebbers en kijken ernaar uit om jouw trouwe viervoeter met veel liefde te verzorgen wanneer jij op reis bent, een dagje weg bent of extra hulp nodig hebt. Nu onze kinderen het huis uit zijn, zijn onze dieren onze nieuwe "kindjes" geworden. Elke hond die bij ons verblijft, behandelen we dan ook alsof hij deel uitmaakt van onze eigen familie. We hebben al jarenlang ervaring met honden en hebben zelf een rustige old englisch bulldog en een Amerikaanse Bulldog. Die houden we apart. Daardoor weten we hoe belangrijk het is dat een hond zich veilig, ontspannen en thuis voelt. We stemmen de verzorging zoveel mogelijk af op de gewoontes van jouw hond, zodat hij of zij zo weinig mogelijk stress ervaart tijdens jouw afwezigheid. Bij ons beschikt jouw hond over een grote, volledig afgesloten tuin met verschillende zones om veilig te spelen, te snuffelen en te ontspannen. Er is een apart gedeelte aan het tuinhuis waar de hondjes hun behoefte kunnen doen en in het tuinhuis zelf kunnen ze heerlijk koel rusten met altijd vers water en voeding binnen handbereik. Daarnaast hebben we een ruime veranda van 45 m² waar ze tijdens warme dagen comfortabel in de schaduw kunnen liggen. Beweging vinden we minstens even belangrijk. Achter onze woning ligt een groot Chiro-terrein en op slechts 500 meter bevinden zich de prachtige Kalkense Meersen. Hier maken we graag lange wandelingen zodat jouw hond voldoende beweging, nieuwe geuren en de nodige mentale uitdaging krijgt. Zelf hebben wij een old englisch bulldog en een Amerikaanse Bulldog. Meestal houden we hem apart zodat elke hond rustig kan wennen. Is jouw hond sociaal en speelt hij graag met andere honden, dan laten we hen uiteraard eerst rustig kennismaken. Onze bulldogs zijn rustige levensgenieter die meestal liever slapen dan spelen. Naast opvang bij ons thuis bieden we ook huisbezoeken aan binnen een straal van ongeveer 10 kilometer. Tijdens zo'n bezoek laten we jouw hond uit, geven we eten en vers water, spelen of knuffelen we met hem en zorgen we ervoor dat hij de aandacht krijgt die hij verdient. Een wandeling duurt gemiddeld 30 tot 60 minuten, afhankelijk van de behoeften en conditie van jouw hond. Ook meerdere bezoeken per dag zijn mogelijk. Heb je geen vervoer? Dan kunnen wij jouw hond indien gewenst ophalen en na de opvang weer veilig thuisbrengen met onze ruime stationwagen. Een eerste kennismaking vinden wij erg belangrijk. Zo kan jouw hond rustig wennen aan ons en onze omgeving, en kan jij met een gerust hart vertrekken. Ons doel is eenvoudig: ervoor zorgen dat jij zorgeloos kan genieten van jouw vakantie of uitstap, terwijl jouw hond een fijne tijd beleeft in een warme, veilige en huiselijke omgeving.

bjorn biedt ...

Bij bjorn thuis

Logeren

Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 38 /nacht, € 15 /Extra huisdier
bjorn kan maximaal 20 km reizen van Wetteren.

Dagopvang hond

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 25 /dag, € 13 /Extra huisdier
bjorn kan maximaal 20 km reizen van Wetteren.

Bij jou thuis

Huisoppas

De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 50 /nacht
bjorn kan maximaal 20 km reizen van Wetteren.

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 13 /dag
bjorn kan maximaal 10 km reizen van Wetteren.

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 23 /dag
bjorn kan maximaal 10 km reizen van Wetteren.

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 13 /wandeling, € 7 /Extra huisdier
bjorn kan maximaal 10 km reizen van Wetteren.

En verder ...

Ophalen & terugbrengen

bjorn kan accepteren

Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van bjorn

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin

Wat anderen zeggen over bjorn

Algemene beoordeling

5

Meer over bjorn

Ik spreek ...

Engels
Frans
Nederlands
Spaans

Ik heb ervaring ...

20+ jaar ervaring
... met EHBO voor dieren
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie via injectie toedienen

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 25 /dag, € 13 /Extra huisdier
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie