image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+7 meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
1/12
JeroenJ

Jeroen

Een tweede thuis voor jouw hond.

Wingene

Pawshake oppas sinds september 2026
20+ jaar ervaring
Woont met ...
Kinderen jonger dan 10
Actief in de Pawshake Community
2 keer opgeslagen
Recent bijgewerkte kalender
Laatst actiefongeveer 9 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen 29 minuten
Laatst gecontacteerd1 dag geleden
Laatst gereserveerd10 dagen geleden

Over Jeroen

Wij zijn een gezin van vier uit Wingene, met twee jonge (3 en 6 jaar) kinderen. We hebben zelf 10 jaar een actieve Toller Retriever gehad. Enkele maanden geleden hebben we deze moeten afgeven. We zijn nog niet klaar voor een nieuwe viervoeter, maar af en toe een kwispelende staart in huis lijkt ons heel fijn. Bij ons verblijft je hond gewoon in huis en als deel van het gezin. We hebben een afgesloten tuin waar hij/zij veilig kan rondlopen en natuurlijk maken we ook wandelingen in onze rustige buurt. We nemen bewust maximaal één logeerhond tegelijk aan, zodat we voldoende tijd en aandacht kunnen geven. Onze beschikbaarheid is eerder variabel, afhankelijk van de werkuren en de vakanties. Ook tijdens de week is er vaak iemand de ganse dag thuis. Tijdens het verblijf vinden we het leuk om af en toe een foto of berichtje te sturen, zodat je ook weet dat alles goed gaat. 😊 We zoeken vooral sociale, gezinshonden die gewend zijn aan kinderen. Tijdens een eerste kennismaking bespreken we graag wat wel en niet past voor jouw hond. In de tuin zitten nog 3 konijnen en een viertal kippen in een afgesloten deel. Indien een hond daar moeilijk mee om kan kunnen we een extra omheining rond het kippen en konijnenperk plaatsen. Kortom: geen groot hondenpension, maar gewoon een tijdelijk tweede thuis, met veel aandacht, een tuin en een gezin dat graag weer een hond over de vloer heeft.

Jeroen biedt ...

Bij Jeroen thuis

Logeren

Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 28 /nacht, € 10 /Extra huisdier
Jeroen kan maximaal 20 km reizen van Wingene.

Dagopvang hond

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 15 /dag, € 7 /Extra huisdier

Bij jou thuis

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 15 /dag
Jeroen kan maximaal 5 km reizen van Wingene.

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 15 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Jeroen kan maximaal 5 km reizen van Wingene.

En verder ...

Ophalen & terugbrengen

Jeroen kan accepteren

Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg

Beschikbaarheid

Recent bijgewerkte kalender
madiwodovrzazo

Over het huis van Jeroen

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin

Meer over Jeroen

Ik spreek ...

Nederlands

Ik heb ervaring ...

20+ jaar ervaring
... met adoptiedieren
... met gedragsproblemen
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan medicatie via injectie toedienen

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 15 /dag, € 7 /Extra huisdier
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie