




+6 meer











1/11
AAlyssa-Jolie
Zorgzame dierenliefhebber 🐾
Zwalm
Pawshake oppas sinds augustus 2026
5-10 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
3 keer opgeslagen
Laatst actief2 maanden geleden
Antwoordt meestalbinnen 16 uur
Laatst gecontacteerd2 maanden geleden
Laatst gereserveerd-
Over Alyssa-Jolie
Hallo! 🐾
Ik ben Jolie, 21 jaar en student Toegepaste Psychologie in Gent. Van jongs af aan ben ik omringd door dieren en heb ik altijd een ontzettend grote liefde voor hen gehad. Ik ben opgegroeid met verschillende soorten huisdieren, waaronder honden, kippen, konijnen en vissen. Daardoor heb ik van jongs af aan geleerd hoeveel zorg, aandacht en verantwoordelijkheid er bij het verzorgen van dieren komt kijken.
Ik vind het geweldig om tijd met dieren door te brengen en leer hun karakter en gewoontes graag kennen. Elk dier is anders en ik vind het belangrijk om mijn aanpak aan te passen aan wat jouw huisdier nodig heeft.
Ik bied graag huisbezoeken, wandelingen en oppas aan huis aan. Tijdens een huisbezoek kan ik je huisdier eten en drinken geven, de nodige verzorging voorzien, ermee spelen en natuurlijk de nodige aandacht geven. Bij een wandeling neem ik graag de tijd voor een fijne wandeling die past bij het tempo en de behoeften van je hond. Ik kan ook bij jou thuis op je huisdieren passen wanneer je bijvoorbeeld op vakantie bent of een dagje weg bent. Ik sta open voor verschillende soorten huisdieren en heb ervaring met zowel grote als kleinere dieren.
Vanaf midden september start mijn stage, waardoor ik voornamelijk ’s avonds en in het weekend beschikbaar zal zijn. Ik probeer mijn planning steeds zo goed mogelijk af te stemmen.
Ik kijk ernaar uit om jouw huisdier te leren kennen! 🐾❤️
Alyssa-Jolie biedt ...
Bij Alyssa-Jolie thuis
Alyssa-Jolie biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 27 /nachtEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 16 /dagHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 11 /wandeling, € 5 /Extra huisdierAlyssa-Jolie kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Alyssa-Jolie
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Meer over Alyssa-Jolie
Ik spreek ...
Engels
Frans
Nederlands
Andere
Ik heb ervaring ...
5-10 jaar ervaring
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Bevestigde informatie
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 11 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie