image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+3 meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
1/8
kaatjeK

kaatje

elke hond is mijn maatje!

Hasselt

Pawshake oppas sinds oktober 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
Laatst actief6 dagen geleden
Antwoordt meestal-

Over kaatje

Wat je moet weten over mij? Dat ik heel erg veel van dieren houd. Van ze allemaal! En na in mijn ouderlijk huis op te groeien met honden en katten aan mijn zijde, mis ik dit wel eens in mijn eigen appartementje in Hasselt. Maar helaas ben ik zelf net wat te weinig thuis om er permanent de allerbeste zorgen aan te geven. Dan maar af en toe, maar met veel plezier, aan de dieren van een ander! En vandaar ben ik op dit platform terecht gekomen. Ik ben het best beschikbaar op maandagen en dinsdagen na de werkuren en verder nog op dagen in het weekend. Een korte maar krachtig wandeling tot eindeloos snuffelen is allemaal prima voor mij, afhankelijk van wat jouw hond nodig heeft! Verder nog vragen of graag iets afgecheckt op voorhand? Geef gerust een seintje, ik stel me graag flexibel op! En dan hopelijk tot binnenkort :)

kaatje biedt ...

Bij kaatje thuis

kaatje biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.

Bij jou thuis

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dag
kaatje kan maximaal 5 km reizen van Hasselt.

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 16 /dag
kaatje kan maximaal 5 km reizen van Hasselt.

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
kaatje kan maximaal 5 km reizen van Hasselt.

kaatje kan accepteren

Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van kaatje

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte

Meer over kaatje

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie