image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+1 meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
1/6
LenaL

Lena

Diertje gezocht om mijn overschot aan liefde mee te delen

Leuven

Pawshake oppas sinds september 2026
10-20 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
1 keer opgeslagen
Laatst actiefongeveer 4 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen 2 uur
Laatst gecontacteerd10 dagen geleden
Laatst gereserveerd-

Over Lena

Hoi iedereen! Mijn naam is Lena, 27 jaar en grote dierenvriend. Zelf woon ik samen met mijn drie huisgenoten en twee lieve katers. Als het van mij afhing, kwam hier nog een hond bij (maar de huisbaas laat het liever niet toe :')). Ik ben zelf altijd opgegroeid met honden en katten en na mijn studies heb ik dus meteen mijn twee katers Charlie & Miles geadopteerd. Om de hondenliefde kwijt te kunnen, ben ik gestart met wandelen & dogsitten op de hond van de buren en zo ben ik op deze app terechtgekomen:) Ik heb ervaring met kleine, grote, lieve, maar soms ook angstige honden. Ik vind het belangrijk dat er een goed vertrouwen en duidelijke afspraken zijn tussen de baasjes, het dier en mezelf. Ik verplaats mezelf het liefst te voet/ met de fiets, maar met de auto is ook een optie. Afhankelijk van de afstand/ reistijd kan het zijn dat ik een kleine bijdrage vraag voor de verplaatsing. Mijn beschikbaarheden zijn flexibel, dus stuur zeker een berichtje om af te stemmen! Hopelijk tot snel!

Lena biedt ...

Bij Lena thuis

Lena biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.

Bij jou thuis

Huisoppas

De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 25 /nacht

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dag

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier

Lena kan accepteren

Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van Lena

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte

Meer over Lena

Ik heb ervaring ...

10-20 jaar ervaring
... met adoptiedieren
... met EHBO voor dieren
... met gedragsproblemen
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie