




+15 meer




















1/20
JJaelle
Passie voor dieren, rust voor jou🤍
Menen
Pawshake oppas sinds maart 2026
<1 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
1 terugkerende gast
16 keer opgeslagen
Recent bijgewerkte kalender
Laatst actiefongeveer 23 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen 48 minuten
Laatst gecontacteerd3 dagen geleden
Laatst gereserveerd3 maanden geleden
Over Jaelle
Hoi! Ik ben Jaelle 27 jaar en een echte hondenfan 🐶 met twee gouden knuffelkonten thuis: Nestor & Odiel 🐾✨
Zelf heb ik in mijn kindertijd een bernersenner gehad.
Ik werk parttime in een woonzorgcentrum en heb een hart voor ouderen. Ook neem ik soms mijn honden mee als activiteit 😌
Enkel teefjes omdat het soms moeilijk gaat met Nestor en reutjes
Nestor is de ondeugende avonturier 🎾😄, altijd op zoek naar een balletje om achteraan te rennen of een schoentje om “even te lenen”.
Odiel is iets rustiger maar minstens zo lief en knuffelig 💛🐕. Samen maken ze van ons huis een vrolijke, speelse plek 🏡 waar jouw hond zich meteen welkom voelt 🐾
Naast mijn eigen honden volg ik hondenschool 📚🐕& geef ik training, dus ik kan ook een handje helpen met basiscommando’s, leuke spelletjes 🎾🦴en wandelingen vol plezier 🚶♀️
Bij mij krijgt elke hond liefde, plezier en aandacht alsof het mijn eigen hond is 💛🐾.
Wat ik bied:
• Opvang tijdens vakantie periodes in huiselijke sfeer
• Dagopvang bij mij thuis - knuffel, spel & wandelingen met Nestor & Odiel
• Hondenuitlaatservice🚶♂️
• Eten geven & verzorging aan huis
•Mini-training tijdens opvang indien gewenst.
• Updates van jouw viervoerer door foto's filmpjes via whatsapp/messenger
• Altijd 1/2 honden van 1 huishouden.
Een extra weetje mijn tuin is gesplitst in twee indien u hond niet overweg kan met mijn honden. Het liefst van al heb ik graag dat u hond overweg kan met mijn honden en dat ze in orde zijn met hun vaccinaties.
Ik beschik ook over 3 hondenbenchen voor in de auto. Als u hond langer bij ons verblijft kan hij ook eens mee naar bergelen, losloopweides, parken, de zee, ...
Indien het is om langere tijd bij me te blijven vraag ik om het eten van jouw viervoeter mee te nemen want ze zijn het beste gewend aan hun eigen korrels/eten😉 (ook beter voor hun maag). Wij beschikken ook over meerdere mandjes (indien gewenst mag je altijd hun eigen mandje meenemen of bench) Als hij/zij gewend is om in de zetel te slapen kan dit ook. Wij hebben ook een veranda waar je viervoeter ook kan slapen. Het welzijn van je hond staat voorop. (Wat ze gewoon zijn!!)
Stuur gerust een berichtje 💌 om kennis te maken en een superleuke dag of wandeling te plannen 🐕🎉🤍
Indien nog vragen stel ze gerust☺️
Liefs van ons allemaal xxx
Jaelle biedt ...
Bij Jaelle thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 25 /nacht, € 15 /Extra huisdierDagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 25 /dag, € 16 /Extra huisdierBij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 20 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 25 /dagHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 15 /wandeling, € 10 /Extra huisdierJaelle kan maximaal 40 km reizen van Menen.
En verder ...
Ophalen & terugbrengen
Jaelle kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten
Beschikbaarheid
Recent bijgewerkte kalender
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Jaelle
De woning
Huis
Grote buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over Jaelle
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Jaelle
Ik heb ervaring ...
<1 jaar ervaring
... met adoptiedieren
... met gedragsproblemen
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Ik kan transport in geval van nood bieden
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 25 /dag, € 16 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie
