




+17 meer






















1/22
DWoont met ...
Kinderen jonger dan 10
Actief in de Pawshake Community
10 keer opgeslagen
Laatst actief3 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 5 uur
Laatst gecontacteerdongeveer 1 maand geleden
Laatst gereserveerdongeveer 2 maanden geleden
Over Divya
Wij zijn een gezin van 4, man en 2 meisjes (8 & 9).
er is veel liefde en een groot hart voor dieren en de vraag om een huisdier is groot, maar wij helpen liever mensen uit de nood. Zo is iedereen blij, wij een hond in huis, jij zorgeloos even uit je huis!
Wij wonen erg rustig en vlakbij het station, 10 minuten treinreizen vanuit Gent.Ook gratis parking voor de deur in en rustige straat. Wij hebben net een verbouwing achter de rug en hebben ook vloerverwarming, lekker warm in de winter - driedubbele beglazing zorgt dan weer voor de heerlijke koelte in de zomer een echte plus voor jouw hond.
Onze tuin is omheind, er zitten honden bij de buren, maar visueel zoveel mogelijk afgescheiden. We wonen vlakbij de vallei van de Oude Kale, meerdere wandelroutes en ook nog de Vinderhoutse bossen op korte rij afstand. Ik kan ons verplaatsen met de wagen als we daar willen gaan wandelen.
De kinderen zijn vragende partij voor een hond in huis, maar wij willen dat ze leren wat het is om die verantwoordelijkheid te dragen. Dankzij deze dienst zien wij een gulden middenweg. Ze houden zielsveel van dieren en de centjes die we ermee verdienen gaan naar hun spaarpot. Wandelen mogen ze niet alleen, ik zal altijd zelf de leiding nemen.
In alle opdrachten die we krijgen zullen ikzelf en de meisjes nauw betrokken zijn. Kindvriendelijke dieren zijn dan ook een vereiste. Voor het overige zijn we zorgzaam en respecteren we ook het karakter van de hond. Niet onbelangrijk, want net als mensen hebben dieren een karakter. Dat maakt het ook zo boeiend en leerrijk voor de kinderen.
Uiteraard is mijn man ook betrokken, vooral als het thuis oppas bij ons is. Indien we elders oppassen zal hij passen 😉
Zowel mijn man als ikzelf hebben thuis altijd honden gehad. Ervaring met honden als husky's, Deense dog, cano corso en labradors. Er logeerden al regelmatig honden van vrienden, van een speelse jonge corgi, over een lieve grote loebas van vrienden tot de bejaarde Amstaff van mijn broer. Ook gaan we 2 maal per jaar een weekje logeren in het huis van oma om er te letten op de hond (cano corso) en de poes. We kijken hier ook altijd naar uit. We geven ze eten, spelen en knuffelen er mee en proberen soms zelfs eens een trucje te leren.
Graag eigen voeding voorzien, honden staan vaak op een specifiek dieet en wij willen dit respecteren.
Wij willen vooral dat het klikt tussen ons allemaal, zowel positief voor ons als voor jouw hond, maar ook voor jou. Kennismaken vooraf vind ik wel een must, zeker als het om logeren gaat.
Divya biedt ...
Bij Divya thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 20 /nacht, € 10 /Extra huisdierDivya kan maximaal 20 km reizen van Deinze.
Dagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 20 /dag, € 10 /Extra huisdierBij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 35 /nachtDivya kan maximaal 10 km reizen van Deinze.
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 15 /dagDivya kan maximaal 10 km reizen van Deinze.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdierDivya kan maximaal 10 km reizen van Deinze.
En verder ...
Ophalen & terugbrengen
Divya kan accepteren
Leeftijden hond3+ jaar
Hond groottes0-18 kg
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Divya
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Wat anderen zeggen over Divya
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Divya
Ik spreek ...
Engels
Frans
Nederlands
Ik heb ervaring ...
<1 jaar ervaring
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 20 /dag, € 10 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie