




+8 meer













1/13
Jjasmine
Liefdevolle zorg op maat voor je huisdieren 🐾
Bruxelles
Pawshake oppas sinds april 2026
5-10 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
1 terugkerende gast
5 keer opgeslagen
Recent bijgewerkte kalender
Laatst actiefongeveer 7 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen 46 minuten
Laatst gecontacteerd3 dagen geleden
Laatst gereserveerdongeveer 7 uur geleden
Over jasmine
Dieren zijn altijd een vanzelfsprekend deel van mijn leven geweest. Ik ben opgegroeid met een hond in huis en weet dus hoe belangrijk het is dat je viervoeter zich veilig, begrepen en gelukkig voelt. Vandaag deel ik mijn leven met mijn kat van 11 jaar, die ik zelf heb opgevoed. En dat is niet zomaar een kat: na een ernstig ongeluk enkele jaren geleden heb ik haar met veel geduld, zorg en toewijding geholpen om opnieuw te leren stappen. Die ervaring heeft me nog meer geleerd hoe belangrijk aandacht, zachtheid en doorzettingsvermogen zijn in de zorg voor dieren.
Ik sta klaar om jouw honden uit te laten, maar ook om bij je thuis langs te gaan en je dieren eten, aandacht en liefde te geven. Of het nu gaat om honden, katten, kippen of andere dieren – ik pas mijn zorg aan aan hun noden en karakter.
Daarnaast heb ik al veel ervaring met het verzorgen van dieren van familie, zowel bij hen thuis als bij mij. Ik ben een echte dierenvriend in hart en ziel: in de loop der jaren heb ik ook voor konijnen, kippen, hamsters en zelfs geiten gezorgd.
Wat mij typeert? Geduld, betrouwbaarheid en een oprechte liefde voor elk dier, groot of klein. Ik behandel jouw dier alsof het mijn eigen is, met respect voor hun gewoontes en persoonlijkheid.
Ben je op zoek naar iemand die niet alleen oppast, maar echt connectie maakt met je dier? Dan help ik je met plezier 🐶🐱💛
jasmine biedt ...
Bij jasmine thuis
jasmine biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 11 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 20 /dagjasmine kan maximaal 5 km reizen van Bruxelles.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 9 /wandeling, € 5 /Extra huisdierjasmine kan maximaal 10 km reizen van Bruxelles.
jasmine kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
Recent bijgewerkte kalender
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van jasmine
De woning
Appartement
Kleine buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over jasmine
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over jasmine
Ik heb ervaring ...
5-10 jaar ervaring
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 9 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie
