image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+10 meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
1/15
CarolineC

Caroline

Een groot hart voor kleine en grote dieren 💗

Sint-Niklaas

Pawshake oppas sinds september 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
1 keer opgeslagen
Recent bijgewerkte kalender
Laatst actiefongeveer 11 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen 5 uur
Laatst gecontacteerd1 dag geleden
Laatst gereserveerd5 dagen geleden

Over Caroline

Een hart voor dieren, een gerust gevoel voor jou Dieren maken me gelukkig en zijn sinds kinds een belangrijk deel van mijn leven geweest. Ik ben opgegroeid met honden, heb jarenlang zelf een paard gehad en paard gereden en heb zelf drie katten en vissen gehad. Daardoor weet ik hoe belangrijk een dier in je dagelijks leven is en welke plek het inneemt. Of jouw huisdier nu graag wandelt, speelt, knuffelt of gewoon rustig gezelschap wil, ik pas me graag aan zijn of haar karakter en behoeften aan. Naast mijn ervaring met eigen dieren, heb ik vrijwilligerswerk gedaan in een asiel in Portugal met katten en honden. Verder ben ik enkele jaren, tijdens mijn studententijd, actief geweest als vrijwilliger bij Aap vzw waarbij ik ging wandelen met drie honden tegelijk van hetzelfde gezin. Ik ging ook op regelmatige basis oppassen als de baasjes naar hun werk waren. Ik ben zowel doorheen de week als in het weekend flexibel inzetbaar en denk ik graag met je mee om een oppasmoment te vinden dat voor jou past. Zo kan jij met een gerust hart van huis, terwijl jouw trouwe vriend alle zorg, aandacht en warmte krijgt die hij of zij verdient. Ik kijk er alvast naar uit om jou en je huisdier te ontmoeten! 🐾

Caroline biedt ...

Bij Caroline thuis

Caroline biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.

Bij jou thuis

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dag
Caroline kan maximaal 10 km reizen van Sint-Niklaas.

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 16 /dag

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier

Caroline kan accepteren

Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...

Beschikbaarheid

Recent bijgewerkte kalender
madiwodovrzazo

Over het huis van Caroline

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte

Meer over Caroline

Ik heb ervaring ...

<1 jaar ervaring
... als vrijwilliger dierenwelzijn
... met adoptiedieren
... met EHBO voor dieren
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Ik kan transport in geval van nood bieden

Bevestigde informatie

SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie