image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+31 Meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
image-15
image-16
image-17
image-18
image-19
image-20
image-21
image-22
image-23
image-24
image-25
image-26
image-27
image-28
image-29
image-30
image-31
image-32
image-33
image-34
image-35
1/36
ChellyC

Chelly

Bij Lupa Thuis

Oosterzele

Pawshake oppas sinds oktober 2021
1-5 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
1 terugkerende gast
22 keer opgeslagen
Recent bijgewerkte kalender
Laatst actiefongeveer 7 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen ongeveer 2 uur
Laatst gecontacteerd10 maanden geleden
Laatst gereserveerdbijna 2 jaar geleden

Over Chelly

Hey,Ik ben Chelly. Sinds 2021 woon ik eindelijk samen met mijn vriend en hebben we ons eigen hondje kunnen verwelkomen.

Lupa is een australische herder geboren 12/05/2021 en is gesteriliseerd. Ze is zeer speels naar andere honden, geniet immens van een maatje erbij te hebben maar is ook gesteld op haar rust wanneer ze moe is van het spelen, dit zal ze dan ook aangeven / communiceren. Indien de andere hond graag samenligt zal ze er haar bijleggen. Ze is absoluut niet dominant, gaat altijd op haar rug liggen bij het spelen en lekt de andere hond op rustige momenten. Niet iedere hond is even sociaal of soms is de klik er niet. Voor de zekerheid maken we daarom eerst graag kennis met de hond om te zien of ze zeker overeenkomen. Honden groter als Lupa nemen we niet in huis aangezien ze haar niet op haar gemak voelt hierbij.

Wij zelf wonen in de boerenbuiten met een zeer mooie tuin (700m2) waar de honden uren in kunnen spelen. Om een wandeling te maken sta je op 10 seconden tussen de velden. Als je de auto neemt sta je dan op 5 minuten in een zeer mooi bos. Hier maken we dagelijks een wandeling. De frisbee of bal gaan ook mee om extra energie kwijt te geraken 😉!In de weekends zoeken we regelmatig eens een nieuwe plek uit regio (Vlaamse) Ardennen waar we met de beestjes naartoe gaan.

Voor ik op Pawshake kwam had ik al eerder op honden of katten gelet, eerder van kennissen dan. Nu we onze eigen woning hebben kunnen we hier vaker beroep op doen. Het oppassen doen we vooral voor Lupa. Ze houdt zeer van spelen maar een 2e hond nemen zien we niet zitten om meerdere redenen. Oppas is voor ons dus ideaal. Daarom zijn we opzoek naar mensen waarvan we de vaste oppas mogen zijn. Bij ons is het niet de bedoeling om continue op honden te letten maar regelmatig eens op de vaste hondjes te passen die we kennen.

Om er zeker van te zijn dat jullie met een gerust hart kunnen genieten van jullie verblijf ontvangen jullie van mij iedere avond leuke foto’s en filmpjes van wat jullie viervoeter allemaal gedaan heeft die dag ☺️! Stuur me gerust voor meer informatie. Liefde zal hij/zij hier zeker niet tekort komen 😉!

Enkele kleine richtlijnen waar wij belang aan hechten.

- Geen honden groter dan Lupa, ze voelt zich niet op haar gemak

- Kan alleen slapen (in de living met Lupa of in de bench)

- Kan alleen zijn zonder de woning af te breken. ( vriend werkt in ploegen waardoor ze niet alleen zijn, eens 2h of eens 4h, heel uitzonderlijk (zelden) 8h afhankelijk van dag tot dag). Ik werk 1dag per week thuis

- Is niet dominant

- Houdt van spelen (we doen het uiteindelijk voor haar)

- springt niet op deuren

- graaft geen putten

- Geen reu die voortdurend wilt rijden op Lupa 😅

- Zindelijk

- Niet gefixeerd op markeren

- Max 1 hond / keer

Chelly biedt ...

Bij Chelly thuis

Logeren

Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 30 /nacht, € 25 /Extra huisdier

Bij jou thuis

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 15 /wandeling, € 10 /Extra huisdier

Chelly kan accepteren

Leeftijden hondGeen puppy's <1 jaar
Hond groottes8-45 kg

Beschikbaarheid

Recent bijgewerkte kalender
madiwodovrzazo

Over het huis van Chelly

file.name

De woning

Huis
Grote buitenruimte
Afgesloten tuin

Wat anderen zeggen over Chelly

Algemene beoordeling

5

Meer over Chelly

Ik spreek ...

Engels
Frans
Nederlands

Ik heb ervaring ...

1-5 jaar ervaring
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 15 /wandeling, € 10 /Extra huisdier
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie